Команди

УКРАЇНСЬКА ГІМНАЗІЯ №1

Тренери: Скульський П.Г., Яремчук М.М. Директор: Дейчаківський І.І.

Склад команди: Басараб Максим, Квасній Роман, Стасюк Данило, Гаймус Віктор, Попадинець Святослав, Токарик Сергій, Мелінишин Олесь, Сокольський Назар, Підгірняк Тарас.

Мета участі: Плануємо придбати спортивний майданчик з нестандартним обладнанням; спортивне обладнання; створити антивандальний майданчик.

 

ГІМНАЗІЯ №2

Тренери: Семенів А.Л., Петренко Я.І. Директор: Косар Г.С.

Склад команди: Касіян Максим, Луцишин Володимир, Ворона Юрій, Соловей Ігор, Єфремов Максим, Бабій Олександр, Сидор Тарас, Савчин Макир, Яковишин Олексій, Фарович Андрій, Кудляк Іван, Білінчук Олександр.

Мета участі: Головною метою участі у турнірі – популяризація здорового способу життя, розвиток вмінь та практичних навичок. У випадку перемоги, виграні кошти будуть витрачені на заміну покриття у спортивному залі.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №3

Тренери: Іванчук Б.В. Бас А.П. Директор: Долгова С.В.



Склад команди: Уруський Артем, Квятковський Дмитро, Мануляк Дмитро, Шевчук Богдан, Карпець Михайло, Непилюк Назарій, Романюк, Леонід, Самарченко Антон, Богайчук Артем, Максюта Богдан, Чуй Євген, Плотонов Денис.



Мета участі:  придбання спортивного інвентарю.

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №5

Тренер: Ліщинський І.В. Директор: Олексин Я.В.

Склад команди: Гнатишин Назар, Баран Святослав, Павлик Левко, Дюрк Станіслав, Чумичкін Адам, Мельник Архип, Середюк Андрій, Сисак Ігор, Гогіль Павло, Яців Денис, Василик Богдан.
 
Мета участі: Плануємо придбати спортивний інвентар, спортивну форму; тренажери для загально-фізичної підготовки.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №6

Тренери: Ткачук В.Н., Трощук С.А. Директор: Л.І. Гринів.

Склад команди: Голобин Ярослав, Василик Олександр, Голобин Іван, Богун Роман, Мацюк Максим, Душенко Максим, Марковецький Андрій, Брова Арсеній, Петриляк Давид, Герула Сергій, Сікора Максим.

Мета участі: Плануємо замінити освітлення у спортивному залі та придбати інвентар.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №7

Тренери: Тимчишин Р.І., Арсенич К.Б. Директор: Полович М.В.

Склад команди: Щербанюк Богдан, Вдовін Руслан, Микитин Олександр, Мельник Артем, Сухаревський Ігор, Гобрей Степан, Непорадний Богдан, Чупак Андріан, Рик Максим, Луневський Тарас, Храбатин Максим.

Мета участі: Плануємо придбати спортивний інвентар – м’ячі футзальні, футбольні, волейбольні, баскетбольні, гімнастичні мати; замінити вікна у спортивному залі.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №8

Тренери: Коваль О.Р., Гринишин М.В. Директор: Чміль І.Г.

Склад команди: Лесів Ілля, Кураш Євген, Мельник максим, Хромей Назарій, Шрібак Максим, Кузьменчук Арсеній, Пославський Андрій.

Мета участі: Виграні кошти будуть спрямовані на придбання спортивного інвентарю.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №9

Тренери: Тимошів О.С., Сорока І. С. Директор: Дорошенко О.С.

Склад команди: Квачук Владислав, Колодій Василина, Калин Костянтин, Машков Антон, Машков Артем, Бінас Максим, Шикиринець Владислав, Пазушко Іларіон, Дмитрів Андрій, Кобітович Максим, Бідочко Вадим, Климів Артур.
 
Мета участі: Плануємо замінити підлогу та вікна у спортивному залі.

 

Трьохразовий переможець 2015/16, 2016/17, 2017/2018. Володар Суперкубка 2016р., 2017р., 2018р. Переможець "Золотої" Ліги Шкільних Чемпіонів-2016, 2018. Переможець Всеукраїнської Шкільної футзальної ліги 2018.

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №10

Тренери: Дергун В.Р., Данчук М.Д. Директор: Місюра С.С.

Склад команди: Бугай Тимофій, Храбатин Андрій, Горбачев Євгеній, Єрмохін Павло, Борин Владислав, Романюк Мирослав, Шестак Святослав, Зобнів Юрій, Стасюк Владислав, Романюк Владислав, Івасюк Вадим, Кириленко Артур.
 
Мета участі: Плануємо покращити матеріально-технічну базу спортивного залу.

 

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №11

Тренер: Фурик Д.Д. Директор: Романишин Н.Й.

Склад команди: Чуйко Андрій, Сандурський Захар, Горбатий Олег, Ткачук Сергій, Марій Богдан, Кісіль Максим, Турчанський Володимир, Саєвич Станіслав, Казанцев Анатолій, Лудчак Назар, Король Арсен, Стасюк Семен.

Мета участі: Плануємо замінити вікна у спортивному залі; закупити спортивний інвентар.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №12

Тренер: Саміло В.Б. Директор: Болюк Г.Д.

Склад команди: Паньків Назарій, Мізик Денис, Ткачук Роман, Тарасов Микола, Храбатин Роман, Овсянецький Денис, Остапчук Віктор, Пилипенко Максим, Цап Денис, Кальчук Вадим.

Мета участі: Грошовий приз плануємо використати на покращення спортивно-матеріальної бази школи.

 

ЛІЦЕЙ №13 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тренер: Жугаєвич І.М. Директор: Стефанишин Н.Ю.



Склад команди: Довган Олег, Шелест Олександр, Кісилейчук Олег, Івасів Тарас, Богович Михайло, Бриштанюк Богдан, Микитюк Вадим, Максимів Олександр, Галюк Богдан, Грушецький Назарій, Кава Владислав.



Мета участі: Грошовий приз плануємо використати на придбання баскетбольних щитів та футбольних м'ячів.

 

Володар Малого Кубку сезону 2014/15 рр.
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №15

Тренери:  Федоришин Б.М., Шпирко Б.П. Директор: Бойчук В.Є.

Склад команди: Белей Назар, Плаксій Олександр, Радковський Дмитро, Мартинюк Олександр, Погрібний Арсен, Чопик Олександр, Янків Владислав, Тимощук Владислав, Гринів Богуслав, Бабій Віктор, Швець Олександр, Умайло Арсен.
 
Мета участі: Плануємо придбати спортивний інвентар: м’ячі: футзальні, футбольні, волейбольні, баскетбольні; скакалки; футбольна форма; сітки та футбольні ворота; резинові м’ячі; тенісні м’ячики; гімнастичні мати.

 

 

 
 

Дворазовий переможець 2013/14, 2014/15 рр.  Володар Малого кубку 2015/16. Переможець Ліги Шкільних Чемпіонів-2015. Переможець "Срібної" Ліги Шкільних Чемпіонів-2017
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №18

Тренери: Матківський В.М.,Болехівська Т.М. Директор: Чміль Д.К.

Склад команди: Лінкевич Вадим, Феркалюк Олег, Бабій Максим, Долішній Роман, Ситайло Давид, Слободян Олександр, Паламар Андрій, Крутко Віталій, Сабадашка Даніель, Бойко Євген, Недільський Роман.

Мета участі: На виграні кошти плануємо придбати спортивний інвентар: м’ячі (баскетбольні, футбольні, гандбольні); обручі; координаційні драбинки для тренувань; гімнастичні лавки.

 

 

 
 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №21

Тренери: Кохман А.В., Чорненький В.В. Директор: Чопик О.С.

Склад команди: Фіцик Владислав, Свербіцький Андрій, Андрусів Владислав, Остапчук Андрій, Гарасисимчук Арсен, Дем’янець Олег, Зуєв Олександр, Шкредко Олександр, Федіна Михайло, Німащук Владислав, Данилюк Максим, Ільків Максим.

Мета участі: На виграні кошти плануємо замінити вікна і двері у роздягальнях; придбати спортивний інвентар - м’ячі волейбольні, баскетбольні, футбольні, футзальні, гандбольні.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №22

Тренери: Новицький А.Я., Небеснюк І.В. Директор: Калинюк М.В.

Склад команди: Бойчук Захар, Одновал Андрій, Бучковський Артур, Беда Ілля, Зінько Павло, Маланчук Ігор, Сидорик Максим, Довбенко Володимир, Зварич Іван, Валько Ростислав, Українець Матвій, Українець Тихонь.

Мета участі: На виграні кошти плануємо замінити вікна та вхідні двері у спортивному залі; замінити підлогу у спортивному залі; придати тренажери і спортивне обладнання.

 

 

 
 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №24

Тренери: Шевчук Н.І., Титова О.П. Директор: Мельничук І.Є.

Склад команди: Бацура Арсен, Вагилевич Володимир, Вістовський Мирон, Сапій Андрій, Лісарін Тимофій, Курилюк Олександр, Курилюк Ігор, Пекарук Олександр, Яворський Ілля, Тимчук Владислав, Бойко Євген.
 
Мета участі: Призовий фонд ми плануємо витратити на покращення матеріально-технічної бази спортивного залу і придбати спортивний інвентар. Хочемо облаштувати штучний футбольний майданчик; замінити вікна і двері у гімнастичному залі та методичному кабінеті; придбати комп’ютер та комплект футбольної форми.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №25

Тренер: Харандюк Т.Я. Директор: Якимів С.М.

Склад команди: Харандюк Роман, Булавинець Олег, Абрам’як Олег, Бурдиляк Денис, Катрич Віталій, Гаргат Арсен, Боркович Костянтин, Данилюк Станіслав, Вовчок Денис.
 
Мета участі: На виграні кошти плануємо оновити матеріально-технічну базу в спортивному залі.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №26

Тренери: Хороб Т.З., Чучук В.І. Директор: Ільчишин Н.Є.

Склад команди: Стефанків Максим, Мельниченко Святослав, Воярський Остап, Павлюк Нікіта, Корнукий Олег, Соловей Семен, Форович Станіслав, Стефанишин Олександр, Томин Михайло, Кальянов Арсен, Николишин Андрій, Микита Максиміліан, Кощанець Богдан.
 
Мета участі: На виграні кошти плануємо придбати спортивний інвентар.

 

МОЛОДША ШКОЛА "ПАСІЧНЯНСЬКА"

Тренери: Мудрицька В.Я. Бойчук Я.М.  Директор: Борисевич Т.В.

Склад команди: Хаврона Віталій, Ленчук Дмитро, Тринчук Тимофій, Расевич Дмитро, Кучера Сергій, Семків Ростислав, Бабій Максим, Астанін Іван, Нечаєв Марко, Сисак Богдан, Ругала Матвій, Горнікевич Арсеній.

 Мета участі: На виграні кошти плануємо витратити на покращення спортивного інвентарю школи.

 

КАТОЛИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА

Тренер: Гронський В.В.  Директор: Кіяк І.М.

Склад команди: Хруник Ілля, Хомин Богдан, Поцілуйко Максим, Ульванський Олександр, Пюрик Остап, Беренда Андрій, Тимочко Ростислав, Пазинюк Артем, Ясінський Данило,  Масляк Остап.
 
Мета участі: Плануємо закупити спортивний інвентар.

 

 

 

 

 

 

 


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804