Команди

УКРАЇНСЬКА ГІМНАЗІЯ №1

Тренери: Скульський П.Г., Яремчук М.М. Директор: Дейчаківський І.І.

Склад команди: Басараб Максим, Квасній Роман, Стасюк Данило, Гаймус Віктор, Попадинець Святослав, Токарик Сергій, Мелінишин Олесь, Сокольський Назар, Підгірняк Тарас.

Мета участі: Плануємо придбати спортивний майданчик з нестандартним обладнанням; спортивне обладнання; створити антивандальний майданчик.

 

ГІМНАЗІЯ №2

Тренери: Семенів А.Л., Петренко Я.І. Директор: Косар Г.С.

Склад команди: Касіян Максим, Луцишин Володимир, Ворона Юрій, Соловей Ігор, Єфремов Максим, Бабій Олександр, Сидор Тарас, Савчин Макир, Яковишин Олексій, Фарович Андрій, Кудляк Іван, Білінчук Олександр.

Мета участі: Головною метою участі у турнірі – популяризація здорового способу життя, розвиток вмінь та практичних навичок. У випадку перемоги, виграні кошти будуть витрачені на заміну покриття у спортивному залі.

 

ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ №3

Тренер: Бекер Р.Р. Директор: Грекул Г.І.

Склад команди: Качурак Ігор, Кос Олег, Король Станіслав, Кузела Максим, Костюк Олександр, Проців В’ячеслав, Гайсумов Бойсангур, Ткачук Андрій,, Скіцько Владислав, Бобурчак Артем, Петрушевич Дмитро, Лавришин Олександр.

Мета участі: Плануємо замінити покриття у спортивному сайті; придбати спортивний інвентар, облаштувати майданчик зі штучним покриттям.

 

Фіналіст сезону 2015/16. Переможець "Срібної" Ліги Шкільних Чемпіонів-2016, Учасник Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги-2017
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №1

Тренери: Жолкевич О.М., Шебец А.Й. Директор: Мурга Л.І.

Склад команди: Багайлюк Артур, Починок Павло, Фреїшин Арсен, Чайковський Олександр, Олейніков Юрій, Черняк Назар,Гарєєв Ельжар, Гаврилків Артем, Матвійчук Тимофій, Побігун Юрій, Мосорюк Богдан.

Мета участі: Плануємо облаштувати спортивний зал та закупити спортивний інвентар.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №2

Тренери: Іванов В.В., Іванов В.В. Директор: Засідко В.В.

Склад команди: Редушко Богдан, Когут Артем, Калин Олег, Цівка Назар, Баланда Анатолій, Гуменюк Артур, Поляк Олександр, Сисак Володимир, Гник Владислав, Івонюк Денис, Пазюк Руслан.
 
Мета участі: На виграні кошти плануємо придбати спортивний інвентар та обладнання.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №3

Тренери: Іванчук Б.В., Бас А.П. Директор: Долгова С.В.

Склад команди: Уруський Артем, Журавльов Олександр, Адамчук Олександр, Євчук Владислав, Базарко Віталій, Татарчук Захар, Долошицький Станіслав.
 
Мета участі: На виграні кошти плануємо придбати спортивний інвентар та обладнання.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №4

Тренери: Павленко О.Е., Максименко Р.С. Директор: Гаврилюк І.Р.

Склад команди: Шунінець Андрій, Козоріз Олександр, Федюк Андрій, Савчук Ілля, Знак Святослав, Озарко Володимир, Піндус Остап, Чучук Роман, Геник Владислав, Кострицький Руслан, Снежко Арсен.
 
Мета участі: Плануємо придбати спортивне обладнання та інвентар: м’ячі, канат, скакалки тощо.

 

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №5

Тренер: Ліщинський І.В. Директор: Олексин Я.В.

Склад команди: Гнатишин Назар, Баран Святослав, Павлик Левко, Дюрк Станіслав, Чумичкін Адам, Мельник Архип, Середюк Андрій, Сисак Ігор, Гогіль Павло, Яців Денис, Василик Богдан.
 
Мета участі: Плануємо придбати спортивний інвентар, спортивну форму; тренажери для загально-фізичної підготовки.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №6

Тренери: Ткачук В.М., Трощук О.Є. Директор: Максимчук І.Є.

Склад команди: Голобин Ярослав, Зеленюк Назарій, Зеленюк Павло, Опарук Юрій, Бойчак Максим, Василик Олександр, Сікора Максим, Попович Максим, Гарула Сергій, Душенко Максим, Мацюк Максим, Іванський Матвій.

Мета участі: Плануємо замінити освітлення у спортивному залі та придбати інвентар.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №7

Тренери: Тимчишин Р.І., Арсенич К.Б. Директор: Полович М.В.

Склад команди: Щербанюк Богдан, Вдовін Руслан, Микитин Олександр, Мельник Артем, Сухаревський Ігор, Гобрей Степан, Непорадний Богдан, Чупак Андріан, Рик Максим, Луневський Тарас, Храбатин Максим.

Мета участі: Плануємо придбати спортивний інвентар – м’ячі футзальні, футбольні, волейбольні, баскетбольні, гімнастичні мати; замінити вікна у спортивному залі.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №8

Тренери: Коваль О.Р., Гринишин М.В. Директор: Чміль І.Г.

Склад команди: Лесів Ілля, Кураш Євген, Мельник максим, Хромей Назарій, Шрібак Максим, Кузьменчук Арсеній, Пославський Андрій.

Мета участі: Виграні кошти будуть спрямовані на придбання спортивного інвентарю.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №9

Тренери: Тимошів О.С., Гордецька Н.П. Директор: Дорошенко О.С.

Склад команди: Калин Костянтин, Машков Антон, Машков Артем, Дмитрів Андрій, Луцак Віталій, Ціпух Андрій, Шпанько Матвій, Галицький Денис, Масляк Микола, Удуд ігор, Кобітович Максим.
 
Мета участі: Плануємо замінити підлогу та вікна у спортивному залі.

 

Дворазовий переможець 2015/16, 2016/17. Володар Суперкубка 2016, 2017 рр. Переможець "Золотої" Ліги Шкільних Чемпіонів-2016
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №10

Тренери: Єжов О.О., Данчук М.Д. Директор: Місюра С.С.

Склад команди: Романюк Мирослав, Бугай Тимофій, Храбатин Андрій, Рижко Андріан, Грабан Максим, Шестак Святослав, Бородайко Валентин, Говдяк Дмитро, СасинЄвген, Івасюк Вадим, Белей Назар.
 
Мета участі: Плануємо покращити матеріально-технічну базу спортивного залу.

 

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №11

Тренер: Фурик Д.Д. Директор: Романишин Н.Й.

Склад команди: Чуйко Андрій, Сандурський Захар, Горбатий Олег, Ткачук Сергій, Марій Богдан, Кісіль Максим, Турчанський Володимир, Саєвич Станіслав, Казанцев Анатолій, Лудчак Назар, Король Арсен, Стасюк Семен.

Мета участі: Плануємо замінити вікна у спортивному залі; закупити спортивний інвентар.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №12

Тренер: Саміло В.Б. Директор: Болюк Г.Д.

Склад команди: Паньків Назарій, Мізик Денис, Ткачук Роман, Тарасов Микола, Храбатин Роман, Овсянецький Денис, Остапчук Віктор, Пилипенко Максим, Цап Денис, Кальчук Вадим.

Мета участі: Грошовий приз плануємо використати на покращення спортивно-матеріальної бази школи.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №13

Тренери: Жугаєвич І.М., Статкевич Б.І. Директор: Драпак О.Л.

Склад команди:  Залевський Руслан, Плетенчук Святослав, Боднарчук Олександр, Квич Олександр, Зеліско Яромир, Мельник Роман, Микитюк Вадим, Довган Олег, Максимів Олександр, Галюк Іван, Гордиця Олег, Таній Віктор.

Мета участі: Плануємо встановити кардіотренажери для роботи з учнями з особливими потребами; придбати футбольну форму та гімнастичні мати.

 

Володар Малого Кубку сезону 2014/15 рр.
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №15

Тренери:  Федоришин Б.М., Шпирко Б.П. Директор: Бойчук В.Є.

Склад команди: Белей Назар, Плаксій Олександр, Радковський Дмитро, Мартинюк Олександр, Погрібний Арсен, Чопик Олександр, Янків Владислав, Тимощук Владислав, Гринів Богуслав, Бабій Віктор, Швець Олександр, Умайло Арсен.
 
Мета участі: Плануємо придбати спортивний інвентар: м’ячі: футзальні, футбольні, волейбольні, баскетбольні; скакалки; футбольна форма; сітки та футбольні ворота; резинові м’ячі; тенісні м’ячики; гімнастичні мати.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №16

Тренери: Провальний В., Андрійчук І. Директор: Івануляк М.М.

Склад команди: Артиш Артем, Галюк Роман, Дяків Олександр, Іванчишин Володимир, Кубарич Володимир, Підгаєцький Юрій    , Попович Андрій, Шинкарук Артур, Юсип Станіслав.
 
Мета участі: Плануємо закупити футбольну форму, футбольні м’ячі; встановити стенди-вітрини на спортивну тему і тумбу-вітрину для спортивних призів.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №17

Тренери: Свистяк М.В., Павленко Я.М. Директор: Новікова Д.П.

Склад команди: МДудій Владислав, Адамович Симон, Моргунець Максим, Максимів Владислав, Лук’янов Роман, Петрик Любомир, Петрик Артур, Акоп’ян Олександр, Чердарчук Тарас, Чорний Давид, Чорній Максим, Яремак Олександр.

Мета участі: Плануємо закупити спортивний інвентар.

 

Дворазовий переможець 2013/14, 2014/15 рр.  Володар Малого кубку 2015/16. Переможець Ліги Шкільних Чемпіонів-2015. Переможець "Срібної" Ліги Шкільних Чемпіонів-2017
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №18

Тренери: Матківський В.М.,Болехівська Т.М. Директор: Чміль Д.К.

Склад команди: Лінкевич Вадим, Феркалюк Олег, Бабій Максим, Долішній Роман, Ситайло Давид, Слободян Олександр, Паламар Андрій, Крутко Віталій, Сабадашка Даніель, Бойко Євген, Недільський Роман.

Мета участі: На виграні кошти плануємо придбати спортивний інвентар: м’ячі (баскетбольні, футбольні, гандбольні); обручі; координаційні драбинки для тренувань; гімнастичні лавки.

 

Дворазовий переможець 2012, 2012/13 рр.
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №19

Тренери: Качор Я.О., Яцищак С.М. Директор: Білоокий М.М.

Склад команди: Хромей Дмитро, Ніфантов Олександр, Дутка Олег, Савчук В’ячеслав, Будзяк Руслан, Черевко Сергій, Сорочин Владслав, Безтільник Максим, Петращук Любимир, Данилюк Назар, Савчук Володимир, Процюк Андрій.

Мета участі: Плануємо замінити вікна у роздягальні та кабінеті фізичної культури,  встановити бойлер і душову кабіну у санвузол спортивного залу; придбати м’ячі (футбольні, футзальні, баскетбольні, волейбольні, гандбольні).

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №21

Тренери: Кохман А.В., Чорненький В.В. Директор: Чопик О.С.

Склад команди: Фіцик Владислав, Свербіцький Андрій, Андрусів Владислав, Остапчук Андрій, Гарасисимчук Арсен, Дем’янець Олег, Зуєв Олександр, Шкредко Олександр, Федіна Михайло, Німащук Владислав, Данилюк Максим, Ільків Максим.

Мета участі: На виграні кошти плануємо замінити вікна і двері у роздягалках; придати спортивний інвентар - м’ячі волейбольні, баскетбольні, футбольні, футзальні, гандбольні.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №22

Тренери: Новицький А.Я., Небеснюк І.В. Директор: Калинюк М.В.

Склад команди: Бойчук Захар, Одновал Андрій, Бучковський Артур, Беда Ілля, Зінько Павло, Маланчук Ігор, Сидорик Максим, Довбенко Володимир, Зварич Іван, Валько Ростислав, Українець Матвій, Українець Тихонь.

Мета участі: На виграні кошти плануємо замінити вікна та вхідні двері у спортивному залі; замінити підлогу у спортивному залі; придати тренажери і спортивне обладнання.

 

володар Малого кубку 2013/14 рр.
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА–ЛІЦЕЙ №23

Тренер:  Бачинський В.І., Обливанюк М.І. Директор: Василик М.Д.

Склад команди: Труш Володимир, Барган Лук’ян, Гурак Євген, Мельник Віталій, Гураль Веніамін, Демчук Олександр, Струк Роман, Бабельський Володимир, Гончарук Василь, Турчин Владислав, Микитин Олег, Голубовський Анатолій.
 
Мета участі: На виграні кошти плануємо покращити матеріально-технічну базу школи – закупити спортивний інвентар, футзальні м’ячі, футбольну форму.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №24

Тренери: Шевчук Н.І., Титова О.П. Директор: Мельничук І.Є.

Склад команди: Бацура Арсен, Вагилевич Володимир, Вістовський Мирон, Сапій Андрій, Лісарін Тимофій, Курилюк Олександр, Курилюк Ігор, Пекарук Олександр, Яворський Ілля, Тимчук Владислав, Бойко Євген.
 
Мета участі: Призовий фонд ми плануємо витратити на покращення матеріально-технічної бази спортивного залу і придбати спортивний інвентар. Хочемо облаштувати штучний футбольний майданчик; замінити вікна і двері у гімнастичному залі та методичному кабінеті; придбати комп’ютер та комплект футбольної форми.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №25

Тренер: Харандюк Т.Я. Директор: Якимів С.М.

Склад команди: Харандюк Роман, Булавинець Олег, Абрам’як Олег, Бурдиляк Денис, Катрич Віталій, Гаргат Арсен, Боркович Костянтин, Данилюк Станіслав, Вовчок Денис.
 
Мета участі: На виграні кошти плануємо оновити матеріально-технічну базу в спортивному залі.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №26

Тренери: Хороб Т.З., Чучук В.І. Директор: Ільчишин Н.Є.

Склад команди: Стефанків Максим, Мельниченко Святослав, Дубина Євген, Веретюк Юрій, Попович Євген, Травінський Орест, Байгуш Михайло, Воярський Остап, Павлюк Нікіта, Корнукий Олег, Соловей Семен, Форович Станіслав.
 
Мета участі: На виграні кошти плануємо придбати спортивний інвентар.

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №28

Тренери: Пилип’юк Ю.В., Туркевич П.С. Директор: Підручний В.С.

Склад команди: Тисак Максим, Чучук Олег, Кавінський Андрій, Моісеєв Олександр, Хомин Богдан, Кривулич Віталій, Балагура Арсен, Хрептик Максим, Довгошия Дмитро, Горбачевський Владислав, Субботін Роман, Фейда Дмитро.

Мета участі: Виграні кошти плануємо реалізувати на ремонт спортивного залу та придбання спортивного інвентарю.

 

КАТОЛИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА

Тренер: Семенишин Д.В. Директор: Кіяк І.М.

Склад команди: Хруник Ілля, Хомин Богдан, Поцілуйко Максим, Шегда Данило, Пазинюк Артем, Халак Петро, Місюк Ілля, Ясінський Данило, Кузьмінський Володимир, Гринчук Давид, Маслак Остап.
 
Мета участі: Плануємо закупити спортивний інвентар.

 

КРИХІВЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА

Тренер: Гнатишин О.М. Директор: Каспрук С.І.

Склад команди: Лакуста Станіслав, Федик Антон, Дземан Максим, Влашин Роман, Мельницький Віктор, Євчук Юліан, Дутчак Ростислав, Боцюрко Володимир.

Мета участі: На виграні кошти плануємо придбати спортивне обладнання.

 

МИКИТИНЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА

Тренер: Паращук Г.М. Директор: Грабовецький В.Д.

Склад команди: Судук Роман, Романюк Віталій, Прикоп Данило, Костишин В’ячеслав, Данилів Владислав, Васільєв Марк, Волощук Олег, Зіняк Тарас, Андрусяк Артем, Палюга Олег.

Мета участі: Плануємо закупити спортивний інвентар, тренажери та тенісний стіл.