Турнірні таблиці

ОСНОВНИЙ ЕТАП. ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ (станом на 25.12.2017)

  Золота ліга. Група А І В Н П М'ячі О     Золота ліга. Група В І В Н П М'ячі О
1 ЗШ №10 1 1 0 0 6-0 3   1 ЗШ №25 1 1 0 0 9-0 3
2 ЗШ №28 1 1 0 0 5-0 3   2 ЗШ №24 1 1 0 0 6-0 3
3 СШ №11 0 0 0 0 0-0 0   3 ЗШЛ №23 0 0 0 0 0-0 0
4 ЗШ №18 1 0 0 1 0-6 0   4 ЗШ №19 1 0 0 1 0-6 0
5 Католицька ЗШ 1 0 0 1 0-5 0   5 ЗШ №12 1 0 0 1 0-9 0
                                 
  Срібна ліга. Група А І В Н П М'ячі О     Срібна ліга. Група В І В Н П М'ячі О
1 ЗШ №15 1 1 0 0 2-0 3   1 ЗШ №17 1 1 0 0 3-1 3
2 ЗШ №16 1 0 1 0 2-2 1   2 УГ №1 1 1 0 0 5-4 3
3 СШ №5 1 0 1 0 2-2 1   3 СШ №1 0 0 0 0 0-0 0
4 ЗШ №2 0 0 0 0 0-0 0   4 ЗШ №26 1 0 0 1 4-5 0
5 Школа-гімназія №3 1 0 0 1 0-2 0   5 Гімназія №2 1 0 0 1 1-3 0
                                 
  Бронзова ліга. Група А І В Н П М'ячі О     Бронзова ліга. Група В І В Н П М'ячі О
1 Крихівецька ЗШ 1 1 0 0 5-1 3   1 ЗШ №21 1 1 0 0 8-0 3
2 ЗШ №7 1 1 0 0 3-2 3   2 ЗШ №22 1 1 0 0 5-1 3
3 ЗШ №6 1 1 0 0 5-0 3   3 ЗШ №9 0 0 0 0 0-0 0
4 ЗШ №3 1 0 0 1 2-3 0   4 ЗШ №4 1 0 0 1 1-5 0
5 Микитинецька ЗШ 1 0 0 1 1-5 0   5 ЗШ №8 1 0 0 1 0-8 0
6 ЗШ №13 1 0 0 0 0-5 0                  
  БОМБАРДИРИ ОСНОВНОГО ЕТАПУ
  «ЗОЛОТА ЛІГА»  
6 Харандюк Роман ЗШ №25
4 Романюк Мирослав ЗШ №10
3 Вістовський Мирон ЗШ №24
2 Капущак Артем ЗШ №25
2 Курилюк Олександр ЗШ №24
1 Бугай Тимофій ЗШ №10
1 Храбатин Андрій ЗШ №10
1 Боркович Костянтин ЗШ №25
1 Пекарук Олександр ЗШ №24
     
  «СРІБНА ЛІГА»  
3 Басараб Максим УГ №1
3 Дубина Євген ЗШ №26
2 Юсип Станіслав ЗШ №16
2 Моргулець Максим зШ №17
1 Дюрк Станіслав СШ №5
1 Яців Денис СШ №5
1 Гринів Богуслав ЗШ №15
1 Швець Олександр ЗШ №15
1 Корнукий Олег ЗШ №26
1 Мелінишин Олесь УГ №1
1 Попадинець Святослав УГ №1
1 Фарович Андрій Гімназія №2
1 Чорній Максим ЗШ №17
     
  "БРОНЗОВА ЛІГА"  
6 Гарасимчук Арсен ЗШ №21
3 Маланчук Ігор ЗШ №22
2 Сухаревський Ігор ЗШ №7
2 Євчук Юліан  Крихівецька ЗШ
2 Лакуста Станіслав Крихівецька ЗШ
2 Андрусів Владислав ЗШ №21
2 Валько Ростислав ЗШ №22
1 Гобрей Степан ЗШ №7
1 Журавльов Олександр  ЗШ №3
1 Татарчук Захар ЗШ №3
1 Данилів Владислав Микитинецька ЗШ
1 Боцюрко Володимир Крихівецька ЗШ
1 Федюк Андрій ЗШ №4

ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП. ПІДСУМКОВЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ (станом на 11.12.2017)

  Група А І В Н П М'ячі О     Група B І В Н П М'ячі О
1 ЗШ №10 4 4 0 0 31-2 12   1 СШ №11 4 4 0 0 35-1 12
2 ЗШ №25 4 3 0 1 24-8 9   2 ЗШ №12 4 2 1 1 6-10 7
3 УГ №1 4 2 0 2 13-15 6   3 СШ №1 4 2 0 2 8-21 6
4 ЗШ №7 4 1 0 3 6-18 3   4 ЗШ №21 4 1 0 3 6-13 3
5 ЗШ №4 4 0 0 4 2-33 0   5 Крихівецька ЗШ 4 0 1 3 6-16 1
                                 
  Група C І В Н П М'ячі О     Група D І В Н П М'ячі О
1 ЗШ №24 4 4 0 0 33-1 12   1 ЗШЛ №23 4 4 0 0 26-2 12
2 Католицька ЗШ 4 3 0 1 18-14 9   2 ЗШ №16 4 2 0 2 8-10 6
3 ЗШ №2 4 2 0 2 22-17 6   3 СШ №5 4 2 0 2 7-10 6
4 ЗШ №3 4 1 0 3 15-15 3   4 ЗШ №26 4 2 0 2 10-17 6
5 ЗШ №9 4 0 0 4 2-43 0   5 ЗШ №13 4 0 0 4 2-14 0
                                 
  Група E І В Н П М'ячі О     Група F І В Н П М'ячі О
1 ЗШ №18 4 4 0 0 20-2 12   1 ЗШ №28 5 5 0 0 50-0 15
2 ЗШ №19 4 2 1 1 13-9 7   2 ШГ №3 5 2 2 1 26-12 8
3 ЗШ №15 4 1 1 2 5-7 4   3 Гімназія №2 5 2 2 1 15-11 8
4 ЗШ №17 4 1 1 2 4-17 4   4 ЗШ №8 5 1 2 2 10-33 5
5 ЗШ №22 4 0 1 3 1-8 1   5 ЗШ №6 5 0 2 3 4-17 2
                  6 Микитинецька ЗШ 5 0 2 3 3-35 2
  БОМБАРДИРИ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ (09.12)
20 Редушко Богдан ЗШ №2
14 Хрептик Максим ЗШ №28
14 Тисак Максим ЗШ №28
13 Харандюк Роман ЗШ №25
13 Ткачук Сергій СШ №11
11 Грабан Максим ЗШ №10
11 Барган Лук'ян ЗШЛ №23
11 Труш Володимир ЗШЛ №23
10 Басараб Максим УГ №1
10 Романюк Мирослав ЗШ №10
10 Дудка Олег ЗШ №19
9 Хруник Ілля Католицька ЗШ
9 Кузела Максим Школа-гімназія №3
9 Кудляк Іван Гімназія №2
8 Вістовський Мирон ЗШ №24
8 Яворський Ілля ЗШ №24
8 Татарчук Захар ЗШ №3
7 Лесів Ілля ЗШ №8
7 Чуйко Андрій СШ №11
7 Кривулич Віталій ЗШ №28
6 Горбатий Олег СШ №11
6 Бобурчак Артем Школа-гімназія №3
5 Пекарук Олександр ЗШ №24
5 Курилюк Олександр ЗШ №24
5 Недільський Роман ЗШ №18
5 Сабадашка Даніель ЗШ №18
5 Корнукий Олег ЗШ №26 
5 Хомин Богдан ЗШ №28
4 Бойко Євген ЗШ №18
4 Лінкевич Максим ЗШ №18
4 Петрушевич Дмитро Школа-гімназія №3
4 Марій Богдан СШ №11
4 Журавльов Олександр ЗШ №3
4 Масляк Остап Католицька ЗШ
4 Юсип Станіслав ЗШ №16
4 Дубина Євген ЗШ №26 
3 Проців В'ячеслав Школа-гімназія №5
3 Бугай Тимофій ЗШ №10
3 Рижко Андріан ЗШ №10
3 Мельник Максим ЗШ №8
3 Гарасимчук Арсен ЗШ №21
3 Лісафін Тимофій  ЗШ №24
3 Радковський Дмитро ЗШ №15
3 Булавинець Олег ЗШ №25
3 Саєвич Станіслав СШ №11
3 Поцілуйко Максим Католицька ЗШ
2 Гобрей Степан ЗШ №7
2 Вагилевич Володимир ЗШ №24
2 Горбачевський Владислав  ЗШ №28
2 Ткачук Роман ЗШ №12
2 Катрич Віталій ЗШ №25
2 Храбатин Андрій ЗШ №10
2 Мельник Архип СШ №5
2 Андрусів Владислав ЗШ №21
2 Бойчук Максим ЗШ №6
2 Костишин В'ячеслав  Микитинецька ЗШ
2 Черняк Назар  СШ №1
2 Турчанський Володимир СШ №11
2 Дюрк Станіслав СШ №5
2 Єфремов Максим Гімназія №2
2 Фарович Андрій Гімназія №2 
2 Боркович Костянтин ЗШ №25
2 Лакуста Станіслав Крихівецька ЗШ
2 Ясінський Данило Католицька ЗШ
2 Гураль Веніамін ЗШЛ №23
2 Гурак Євген ЗШЛ №23
2 Моргулець Максим ЗШ №17
2 Субботін Роман ЗШ №28
1 Сухаревський Ігор ЗШ №7
1 Луневський Тарас  ЗШ №7
1 Олейніков Юрій СШ №1
1 Остапчук Віктор ЗШ №12
1 Шкредко Олександр ЗШ №21
1 Пазюк Руслан ЗШ №2
1 Василик Богдан СШ №5
1 Чопик Олександр ЗШ №15
1 Черевко Сергій ЗШ №19
1 Балагура Арсен ЗШ №28
1 Гаймус Віктор УГ №1
1 Федик Антон Крихівецька ЗШ
1 Гнатишин Назар СШ №5
1 Іванчишин Володимир ЗШ №16
1 Кубарич Володимир ЗШ №16
1 Маланчук Ігор ЗШ №22
1 Чорний Давид ЗШ №17
1 Ситайло Давид ЗШ №18
1 Долішній Роман ЗШ №18 
1 Костюк Олександр Школа-гімназія №3
1 Голобин Ярослав ЗШ №6
1 Чучук Роман ЗШ №4
1 Шестак Святослав ЗШ №10
1 Бородайко Валентин ЗШ №10
1 Багайлюк Артур СШ №1
1 Починок Павло СШ №1
1 Ціпух Андрій ЗШ №9
1 Підгаєцький Юрій ЗШ №16
1 Белей Назар ЗШ №15
1 Сорочин Владислав ЗШ №19
1 Соловей Ігор Гімназія №2
1 Сасин Євген ЗШ №10
1 Івасюк Вадим ЗШ №10
1 Чайковський Олександр СШ №1
1 Гаврилків Артем СШ №1
1 Сапій Андрій ЗШ №24
1 Чучук Олег ЗШ №28
1 Субботін Роман ЗШ №28
1 Ткачук Андрій Школа-гімназія №3
1 Качурак Ігор Школа-гімназія №3
1 Савчин Макар Гімназія №2
1 Козоріз Олександр ЗШ №4
1 Токарик Сергій УГ №1
1 Стасюк Данило УГ №1
1 Микитин Олександр  ЗШ №7
1 Храбатин Роман ЗШ №12
1 Андрієчко Захар ЗШ №12
1 Савчук Юліан Крихівецька ЗШ
1 Дутка Ілля ЗШ №3
1 Долошицький Станіслав ЗШ №3
1 Когут Артур ЗШ №2
1 Соловей Семен ЗШ №26 
1 Савчук В'ячеслав ЗШ №19
1 Моісеєв Олександр ЗШ №28
1 Зеленюк Назарій ЗШ №6
1 Данилів Владислав Микитинецька ЗШ