Олександр Бубен

Віцепрезидент
Олександр Бубен
05.01.1971
Президент клубу
10.10.1966
Віцепрезидент
05.10.1975
Віцепрезидент
29.07.1993
Виконавчий директор
23.10.1972
Головний бухгалтер
16.06.1984
Бухгалтер
01.05.1977
Офіс-адміністратор
06.10.1996
Пресаташе
03.12.1993