Юрій Леник

Віцепрезидент
Юрій Леник
05.10.1975
Президент клубу
10.10.1966
Віцепрезидент
05.01.1971
Віцепрезидент
29.07.1993
Виконавчий директор
23.10.1972
Менеджер дитячо-юнацького напрямку
14.09.1985
Головний бухгалтер
16.06.1984
Бухгалтер
01.05.1977
Пресаташе
03.12.1993