Символіка клубу

Кольори клубу - червоно-біло-чорні.

Логотип "Урагану" в кривих (cdr)

Гімн «Урагану»
Слова - Олег Ланяк, музика - гурт "Гринджоли"

«Ураган» - чемпіон! «Ураган» - чемпіон!
«Ураган» - чемпіон! – гукає стадіон!

Гра п’ять на п’ять – міні - футбол
Приходьте всі кричати «гол»  
Давайте будем уболівати
Бо ми йдемо перемагати!

Це – «Ураган», наш «Ураган»!

Приспів

Гострі моменти, атаки, голи,
Штанги, «дев’ятки», підкати, фоли,
А як не фартить – ми благаємо Бога
«допоможи, треба нам перемоги».

Прикрі поразки проходять відразу,
Бо в боротьбі забуваєш образу.
Скандують фанати, б’ють в барабани,-
Це – наша команда! Вперед, «Урагане»!

Це - «Ураган», наш «Ураган»!

Приспів
Оле – оле – оле – у - раган – ураган,
Оле – оле – оле – у - раган – ураган.

Гімн клубу (скачати mp3)

Наша філософія:
Ми віримо в те, що - футзал, як вид спілкування, дозволяє формувати необхідні людські цінності  і, як один із видів людської діяльності, показує кожному реальну можливість досягнення успіху у житті.

Наше прагнення:
Бути однією з рушійних сил розвитку суспільства, командою, яка досягає результатів світового рівня, що дозволить створити великий всенародно-любимий футзальний клуб.

Наша місія:
Створити умови, які дарують радість спілкування і роблять життя яскравішим і цікавішим, сприяючи формуванню здорової нації, розвитку суспільства  та вихованню любові до здорового способу життя.

Наші задуми:
1. Створити великий всенародно-любимий футзальний клуб світового рівня.
2. Створити успішний, комерційно-привабливий клубний бренд прикарпатського краю.
3. Якісно розвивати та удосконалювати клубну інфраструктуру, орієнтуючись на клуби світового рівня, збільшуючи чисельність наших шанувальників у всьому світі.
4. Виховувати покоління талановитих успішних футзалістів у власній «Академії футзалу» («Спортивній академії»)
5. Демонструвати видовищну та безкомпромісну гру, даруючи нашим шанувальникам приємні емоції від співучасті в житті клубу.
6. Прививати любов до здорового способу життя шляхом популяризації футзалу, створюючи умови для активного дозвілля людей різного віку.
7. Постійно удосконалювати кваліфікацію та компетентність нашого персоналу, випереджуючи на один крок.
8. Будувати власну систему підготовки футзалістів, закладаючи власну позицію у формуванні успішного спортсмена-професіонала.

Наші цінності:
Здоров'я - всебічне удосконалення фізичних якостей і розвиток здібностей у поєднанні із вихованням духовних та моральних якостей, що характеризують суспільно активну особистість.
Знання - цінність пізнавальної діяльності людини, яка дозволяє раціонально організовувати свою діяльність, отримуючи успішні результати.
Професіоналізм - особливий світогляд, здібність систематично, ефективно і надійно виконувати роботу, постійно навчаючись і удосконалюючись у своїй справі, що дозволить нам бути успішними на всіх напрямках діяльності.
Патріотизм - розвиток індивідуальних особливостей і талантів на основі передання молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу (краю), його національної ментальності, своєрідності світогляду, формуючи у молодого покоління високу патріотичну свідомість та почуття любові до України.

Організаційна політика:
Улюблена робота повинна приносити задоволення, а сам творчий процес - важливий кінцевий результат. Тому ми впорядковуємо діяльність клубу, зробивши її розумною і відповідно продуктивною. За основу взято розроблену нами  схему організаційної структури НФК «Ураган», використання якої дозволяє визначити всі функціональні обов’язки, сформувавши цінний кінцевий продукт (цінний результат) кожної функції, відділення, відділу, організації. Закріпивши за кожною функцією в схемі організаційної структури  виконавця, особу, яка буде відповідати за кінцевий результат, створено умови для успішного та результативного функціонування кожного працівника клубу. Особлива увага приділяється тому, на скільки якісно кожен працівник виконує свої функціональні обов’язки, що напряму відображається в оплаті його праці. Не виконання або неякісне виконання працівником своїх функціональних обов’язків чи інших поставлених завдань призводить до ризику залишитися без уваги колег і посади в НФК «Ураган». Якісне виконання своїх функціональних обов’язків  дозволить кожному працівнику клубу не тільки досягнути позитивних, зростаючих результатів без витрати нервів, подвійної роботи і особистісних конфліктів, а й разом з Клубом сягнути значних висот у професійній та соціальній діяльності.