Максим Павленко

Головний тренер
Максим Павленко
15.09.1975

ПРОФАЙЛ ТРЕНЕРА НА САЙТІ ФФУ

Майстер спорту України

Ігрова кар'єра:
1992-93: "Динамо-2" Київ (футбол)
1992-93: "Динамо-3" Київ (футбол)
1995-03: "Інтеркас" Київ - 258 матчів, 156 голів
2003-05: "Шахтар" Донецьк - 50 матчів, 28 голів
2005: "ЛТК" Луганськ - 12 матчів, 7 голів
2005-06: "Інтеркас" Київ - 31 матч, 30 голів
2006-08: "Актюбрентген" Актюбінськ, Казахстан - 48 матчів, 76 голів
2008-10: "Тайм" Львів - 91 матч, 91 гол
2011-16: "Енергія" Львів - 183 матчі, 121 гол

Тренерська кар'єра:
2014-16: "Енергія" Львів
Чемпіон України (1): 2015/16
Бронзовий призер 
чемпіонату України (1): 2014/15
Найкращий тренер чемпіонату України (1): 
2015/16

З 14-го лютого 2017-го року - головний тренер НФК "Ураган"
Срібний призер чемпіонату України (1): 2018/19
Володар Кубку України (1): 2018/19
Фіналіст Кубку України (1): 2017/18
Володар Суперкубку України (1): 2019
Володар Кубку Ліги (1): 2018
Тренер Матчу всіх зірок (1): 2018

Масажист
02.01.1992
Масажист
06.07.1994
Масажист
03.08.1992
Начальник команди
17.09.1965
Масажист
16.10.1954
Тренер "Ураган-2-КФВ" / "Ураган" U-17
01.04.1969
Тренер "Ураган" U-15
03.08.1987
Головний тренер "Ураган-2-КФВ"
23.01.1993
Тренер
27.04.1988