Сергій Кривенький

начальник команди
Сергій Кривенький
17.09.1965
екс-головний тренер
24.06.1975
фахівець із фізичної реабілітації
27.04.1988
тренер воротарів
23.08.1971
лікар-масажист
16.10.1954
тренер
25.05.1963
головний тренер
15.09.1975