Тарас Панчук

Тренер
Тарас Панчук
27.04.1988
Масажист
02.01.1992
Масажист
06.07.1994
Масажист
03.08.1992
Начальник команди
17.09.1965
Масажист
16.10.1954
Тренер "Ураган-2-КФВ" / "Ураган" U-17
01.04.1969
Тренер "Ураган" U-15
03.08.1987
Головний тренер "Ураган-2-КФВ"
23.01.1993
Головний тренер
15.09.1975