КВИТКИ І АБОНЕМЕНТИ

Дозволена квота відвідуваності спортивних заходів згідно карантинних обмежень у новому сезоні складе 67% від загальної місткості спорткомплексу ІФФКФВ. Наразі ми пропонуємо вам ознайомитись з ціновою політикою НФК "Ураган" на новий футзальний сезон.

 

ЦІНОВА ПОЛІТИКА НА ПЕРШИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ (МАТЧІ РЕГУЛЯРНОГО ЧЕМПІОНАТУ):

Цінова політика на квитки домашніх матчів першого етапу за участю "Урагану" в сезоні 2021/22 буде виглядати наступним чином:

СЕКТОРИ VIP1, VIP2 - 80 грн.
СЕКТОРИ D, J, L - 65 грн.
СЕКТОРИ A, B, C, Е, F, G - 50 грн.

Для пенсіонерів, учасників АТО та для людей з обмеженими можливостями вхід безкоштовний (посадкові місця - сектори M, E).

Крім того, пропонуємо Вам ознайомитися з вартістю абонементів на перший етап чемпіонату (це можливість відвідати 12 домашніх ігор регулярного чемпіонату та 1 гру у Кубку України) :

GOLD (сектори VIP1, VIP2) - 800 грн.
SILVER (сектори D, J, L) - 600 грн.
STANDART (сектори A, B, C, Е, F, G) - 450 грн.

Переваги власників абонементів на перший етап чемпіонату:
- власники абонементів на перший етап матимуть першочергове право пролонгувати дію клубної картки на другий етап чемпіонату;
- абонемент на першу частину чемпіонату - це перепустка на матчі регулярного чемпіонату (12 домашніх ігор та 1 матч Кубку України);
- власники абонементів на перший етап матимуть першочергове право відвідування домашніх матчів у разі запровадження більш жорстких карантинних обмежень.
- ви будете власником індивідуального місця на весь сезон - якщо під час матчів регулярного чемпіонату будуть введені заборони на проведення матчів з глядачами, власникам абонементів буде продовжена дія абонементу на матчі серії плей-офф;
- оформлення абонемента займе у вас не більше 10 хв.

Переглянути календар першого етапу можна тут.

ЦІНОВА ПОЛІТИКА НА ДРУГИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ (МАТЧІ ПЛЕЙ-ОФФ):

Цінова політика на квитки домашніх матчів другого етапу (плей-офф) за участю "Урагану" в сезоні 2021/2022 наступна:

СЕКТОРИ VIP1, VIP2 - 120 грн.
СЕКТОРИ D, J, L - 90 грн.
СЕКТОРИ A, B, C, Е, F, G - 75 грн.

Для пенсіонерів, учасників АТО та для людей з обмеженими можливостями вхід безкоштовний (посадкові місця - сектори M, E).

Крім того, пропонуємо Вам ознайомитися з вартістю абонементів на другий етап чемпіонату (мінімально можлива кількість ігор - 3, максимально - 8, для визначення вартості взято за умову те, що вдома "Ураган" проведе 6 домашніх ігор серії плей-офф) :

2GOLD (сектори VIP1, VIP2) - 700 грн.
2SILVER (сектори D, J, L) - 500 грн.
2STANDART (сектори A, B, C, Е, F, G) - 450 грн.

Переваги власників абонементів:
- власники абонементів матимуть першочергове право відвідування домашніх матчів у разі запровадження більш жорстких карантинних обмежень.
- вам не доведеться стояти в черзі за квитками, витрачаючи свій час;
- ви будете власником індивідуального місця на матчі серії плей-офф;
- оформлення абонемента займе у вас не більше 10 хв.