АМФІФО: 12-13 ЛИСТОПАДА СТАРТУЄ НОВИЙ СЕЗОН ОБЛАСНОГО ФУТЗАЛУ

У двох лігах Івано-Франківщини змагатимуться три "ураганівські" команди

Найближчого вікенду, 12-13 листопада, візьме старт новий, вже 13-й за ліком, чемпіонат Івано-Франківської області серед аматорських команд. За традицією учасники боротимуться за призові місця у вищій і першій лігах. Усі поєдинки обласних змагань пройдуть на центральній арені міста - майданчику манежу Коледжу фізвиховання, а також у Долині і Коломиї.

Приємно, що у двох лігах під егідою АМФІФО змагатимуться й три "ураганівські" команди. У вищій лізі це триразовий "бронзовий" призер - "Ураган-2 КФВ" і команда "Ураган-4", що фінішувала шостою за підсумками минулого сезону. У першій лізі дебютуватиме студентська команда "Ураган-ПНУ". В порівнянні з минулим сезоном організатори змагань не дорахувалися кількох учасників, відтак наразі очікують ще на одну команду у вищу лігу. Напередодні відбулися організаційна нарада і жеребкування календаря ігор.

У першій обласній лізі змагатимуться 8 команд, які і розпочнуть новий сезон у суботу, 12 листопада. Першими на майданчик вийдуть "Медик" і "ДПС" (15:30), після чого відбудеться урочисте відкриття змагань нового сезону. О 17-ій годині зіграють "Микуличин" і "Городенка". Далі о 18:00 між собою зустрінуться "Алан" (повернувся в обласні змагання) і дебютант цьогорічної першості - "Ураган-ПНУ". Завершиться стартовий тур матчем "Вихор" (Ямниця) - "Helix-Галицький двір".

У неділю, 13 листопада, стартує і вища ліга. О 14:00 першими розпочнуть "Ревера" і долинський "Нафтовик", після чого буде проведено урочисте відкриття сезону 2016/17. Далі відбудеться центральний матч ігрового вікенду: "Трейд Захід Буд" (минулорічний чемпіон Івано-Франківська) і "Віза Вторма" (чемпіон і володар Кубка області). О 16-ій годині зіграють "Ураган-4" і "Sandalino" (Коломия). А "Ураган-2 КФВ" згідно календаря виявився вільним від гри у першому турі, однак організатори сподіваються, що восьма команда ще встигне дозаявитися у вищу лігу.

Відзначимо, що керівництво АМФІФО направило листа до АФУ з проханням надати обласним змаганням статус регіональних відбіркових. Це дасть можливість чемпіону, призерам і володарю Кубка Івано-Франківщини позмагатися у Всеукраїнському фіналі кращих аматорських команд України, що відбудется у березні 2017 року. Дві представники вищої обласної ліги - "Ураган-2 КФВ" і "Віза Вторма" - паралельно з обласними змаганнями мають намір виступати у чемпіонаті України серед команд Другої ліги.

Олег ЛАНЯК, прес-служба НФК "Ураган".

10.11.2016 11:13