Четверта битва з Кардиналами!

Анонс матчу Кардинал-Рівне – Ураган.

Звітний матч стане вже четвертим для команд у цьому сезоні між собою. Треба зазначити, що кожна попередня гра була максимально насичена на цікаві події.

Наприклад, можна згадати матч третього туру, коли підопічні Станіслава Гончаренка вирвали перемогу на останніх секундах з рахунком 6:5, завдяки шаленому голу від Салтанова з льоту.

Потім був фантастичний трилер в Івано-Франківську, коли Кардинал вигравав після першого тайму з рахунком 4:0, але Дракони продемонстрували свій характер, забивши чотири голи у відповідь у другій половині матчу – 4:4.

Третім, і на даний момент, останнім матчем цих команд стала домашня гра Урагану проти Кардиналів, яка завершилася перемогою 7:1.

Зараз підопічні Гончаренка можуть розраховувати на боротьбу за четверту позицію, а наш Ураган продовжує переслідувати Продексім, який, до слова, вчора поступився Енергії з рахунком 2:3.

Мабуть найголовнішою новиною зі стану суперника перед звітним матчем, є той факт, що Ігор Салтанов пропустить решту протистоянь звітного сезону. Гравець, який в цьому сезоні викликався до складу національної збірної України, переніс операцію на між хребцеву грижу. Ми, зі свого боку, бажаємо Ігорю скорішого одужання і відновлення.

Тим не менш, якщо говорити про суто футзальні справи, то зазначимо, що Артем Фаренюк, який відстає всього лише на один м’яч у гонці бомбардирів сезону (18 проти 19), отримає додатковий шанс, аби здобути звання кращого голеодора сезону.

У попередньому турі Кардинал вдома зіграв внічию з ХІТом – 0:0, а наші Дракони здобули важку, але заслужену звитягу над Енергією – 3:2, забивши двічі на останніх хвилинах матчу.

Кардинал-Рівне (Рівне)Ураган (Івано-Франківськ)
Арбітри:;Є. Диннік, А. Швець (обидва– Харків), В. Дзюра (Рівне)
Хронометрист:В. Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу:В. Олійник (Київ)

Початок матчу: субота (18 травня) – 13:00