ДРАКОНИ ПОСТУПАЮТЬСЯ В ХЕРСОНІ!

Але вся боротьба за чемпіонство ще попереду.

У суботу наші Дракони здійснили вояж до Херсону, де повинні були зустрітися з діючим чемпіоном і головним конкурентом у боротьбі за золото – Продексімом.

Звичайно, до цього матчу була прикута величезна увага аудиторії, а деякі експерти називали його центральним протистояння першого кола.

Як і очікувалося, команди розпочали цю гру вкрай активно, обмінявшись небезпечними ударами з дальніх дистанцій. Ципун і Кардаш проявили себе в цих ситуаціях просто відмінно!

Особливо відрізнявся активними діями екс-ураганівець, Шотурма, який спочатку небезпечно пробив після сольного проходу з правого флангу, а потім, після розіграшу кутового, пробивав під поперечину, але Кардаш зреагував на цей удар.

Власне кажучи, саме Шотурма віддав гольову передачу на Корсуна, який потім пробив у порожні ворота Драконів, відкривши рахунок на шостій хвилині гри – 1:0.

Після пропущеного голу Дракони заграли значно активніше біля воріт суперника, створивши декілька класних моментів. Спочатку наш капітан, Федюк, перехопив м’яч в центрі поля і потужно пробив у площину воріт, але Ципун на цей постріл зреагував. Потім небезпечно прострілював з правого флангу Микитюк, але Абакшину трішечки не вистачило часу, аби переправити м‘яч у ворота.

Зазначимо, що наступні моменти теж були на рахунку дуету Федюк – Абакшин. Андрій знову перехопив м’яч на чужій половині поля, але, знову ж таки, переграти кіпера опонентів не зумів. Абакшин, в свою чергу, не реалізував фактично вихід сам на сам. Хоча, до слова, в тому епізоді, він перебував під пресингом захисника херсонської команди.

Але Дракони все ж таки забили у першому таймі, причому після розіграшу п’ятого польового. Серій рикошетів призвела до того, що Микитюк опинився один перед воротами суперника і, що є сили, пробив під поперечку – 1:1! Відбулося це на останніх секундах першого тайму.

Початок другого тайму був за Драконами. Кордоба, віддав ідеальну дальню передачу на Фаренюка, але Артем, пробиваючи у ворота суперника, влучив у поперечку….

Ви знаєте, що в футзалі часто буває так, коли не забиваєш ти, забивають тобі. Так відбулося і у звітному протистоянні. Зварич відмінно пробив в один дотик у верхній кут воріт, змусивши капітулювати Кардаша – 2:1.

Далі ситуація повторилася. Фаренюк майстерно розібрався з двома опонентами, а потім перекинув голкіпера опонентів, але Роніньо вибив м’ч з порожніх воріт…

На жаль, суперник покарав нашу команду своїм голом, коли Сорокін зіграв в стінку з партнером, і в один дотик пробив у кут воріт – 3:1. Звичайно, в такій ситуації нам потрібно було ризикувати, але помилка при розіграші п’ятого польового обернулася 4 пропущеним голом від Роніньо – 4:1.

Ураган поступається Продексіму, але гру продемонструвала достойну. Боротьба ще попереду.

P.S. Зазначимо, що через деякий час по завершенню матчу, стало відомо, що тренер херсонської команди, Хаві Родрігес, покидає свій пост.

Голи: Корсун, 6, Зварич, 24. Д. Сорокін, 30, Роніньо, 35 — Микитюк, 20
Попередження: Федюк, 21 Радевич, 28, Кордоба, 33 (всі — Ураган)
На 33-й хвилині Зварич (Продексім) не реалізував дабл-пенальті (хрестовина)
14:00. м. Херсон, ХВУФК
Арбітри: Є. Гордієнко (Одеса), Д. Куций (Харків), С. Черноусов (Херсон)
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон)
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ)