ДРАКОНИ ПРОТИ БУДІВЕЛЬНИКІВ. ПЕРША БИТВА НОВОГО СЕЗОНУ!

Перший матч Екстра-Ліги FavBet. Ураган – Епіцентр К Авангард

Ігри Драконів з Будівельниками у минулому сезоні пройшли дещо непомітно, адже у першій грі на виїзді Ураган впевнено переміг  5:1, а потім, в домашньому матчі, який нічого не вирішував, зіграв внічию 3:3.

До того ж, Епіцентр К Авангард не зміг потрапити до першої шістки за підсумками регулярного чемпіонату, тому і згадувати про цю команду ми могли дуже рідко.

Епіцентр К Авангард - Ураган - 1:5

Ураган - Епіцентр К Авангард - 3:3

Але зараз, коли ми знаходимося в одному кроці від початку сезону, потрібно максимально сконцентруватися і вийти на першу гру готовими до будь-якого перебігу подій. Так, безумовно,  ще на минулому тижні ми святкували перемогу в Суперкубку України FavBet, перегравши головного опонента попереднього сезону, Продексім, з рахунком 7:0. Але зараз потрібно про все це забути і вийти на матч проти одеситів «з чистого листа».

Якщо аналізувати підготовку Драконів до регулярного чемпіонату влітку, то можна згадати участь нашої команди у міжнародному турнірі Futsal Masters-2019, в якому Дракони посіли третє місце, перегравши у вирішальній грі Сокіл.

Цікаво, що гол Даниіла Абакшина не тільки допоміг вирвати перемогу у матчі за третє місце, а й зробив його кращим бомбардиром Драконів на турнірі - 5 голів.

Якщо ж згадувати матч за Суперкубок України, то, безумовно, потрібно відзначити хет-рик Ярослава Лебідя, та гру «на нуль» від Романа Колтка, який увесь матч провів у воротах Драконів.

Також хочемо нагадати нашим вболівальникам, що Ураган поповнився чотирма гравцями у літнє міжсезоння – Тарас  Кузь, Віталій Радевич, Максим Мануйленко та Сергій Коваль. Максим, до слова, вже встиг відзначитися у матчі за Суперкубок України FavBet.


Перший тур Екстра-ліги FavBet. Ураган - Епіцентр К Авангард (Одеса)

13 вересня - 15:00. Івано-Франківськ, спорткомплекс КФВ

Арбітри: Б. Кіндій (Розділ), О. Хомич (Луцьк), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ) 

Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ)

Спостерігач арбітражу:  С. Дребужан (Мукачеве)

Посилання на пряму трансляцію матчу буде доступно пізніше. 

Прес-служба НФК Ураган

12.09.2019 15:14