ДУБЛЬ ШВЕДА, ХЕТ-ТРИКИ КОГУТА ТА ЛЕБІДЯ І ДЕСЯТЬ ГОЛІВ У ВОРОТАХ «СОКОЛЯТ»!

Про головні події виїзного матчу 4-го туру.

У цьому сезоні Екстра-Ліги FavBet вже траплялися розгромні результати, але у цій грі варто говорити не тільки про величезну перевагу однієї команди у рахунку, а про неймовірно захоплюючу гру від обох колективів. Про гру на зустрічних темпах, про безліч гольових моментів, сейвів голкіперів і шалених емоцій.

Власне кажучи, саме з атак на зустрічних курсах ця гра і розпочалася. Спочатку сольний прорив до воріт суперника зробив Юрій Когут, який пробив прямісінько по центру, на що Сокіл відповів ударом своєї «десятки», а м’яч знову полетів у те саме місце, де і знаходився Колток, який провів у воротах більшу частину цього матчу.

Проте забитого голу довго чекати не довелося. Вже на п’ятій хвилині гри вперше результативно зіграла зв’язка Шеремета – Лебідь. Руслан віддав класну передачу з кутового, а Ярослав в один дотик пробив під поперечину – 0:1.

Що називається, на куражі, Дракони полетіли забивати другий гол, але три поспіль дальні удари від нашої команди пішли в «молоко». Сокіл, натомість, забив також після розіграшу кутового. Хамдамов пробив із центральної зони з-за меж штрафного майданчику, а м’яч, зачепивши когось з гравців біля воріт Колтка, змінив траєкторію і опинився у воротах – 1:1.

Після пропущеного голу вболівальникам Урагану довелося пережити декілька неприємних хвилин, адже Сокіл створив два небезпечних моменти, в одному з яких врятував Колток, потягнувши потужний удар з дальньої дистанції, а у другій ситуації м’яч просвистів біля стійки воріт Урагану.

Тим не менш, майже одразу своє гучне слово сказали тріо Кордоба-Федюк-Когут. Саме у такому порядку м’яч був доставлений до Юрія, який відмінно замкнув передачу на дальній стійці – 1:2.

Ще спокійніше стало, коли за дві хвилини до кінця першого тайму диво-гол забив Лебідь. Вдруге відзначаємо тандем Шеремета – Лебідь. Цього разу Руслан прострілив з правого флангу, а Ярослав перевів м’яч у ворота грудьми – 1:3.

Не має сумнівів, що якби з таким рахунком команди пішли на перерву, все було б набагато спокійніше у другому таймі. Але за 57 секунд до сирени Хамдамов класно пробив п’ятою після передачі з лівого флангу, зробивши рахунок 2:3.

Саме через це перші хвилини другої половини гри вийшли непростими. Сокіл декілька разів небезпечно пробивав, але Колток грав надійно. А потім, на 22-й хвилині матчу, тандем Когут-Кордоба розірвав оборону суперника на правому фланзі, зігравши максимально швидко у стінку, а Юрій відмінно пробив у дальній кут – 2:4.

Не менш відмінно пробив з лівої ноги і Назар Швед, який відзначився дебютним голом після повернення в Ураган на 25-й хвилині матчу, класно змістившись з правого флангу в центр – 2:5. А коли за сім хвилин до завершення матчу Юрій Когут буквально промчав через увесь майданчик по діагоналі і точно пробив у протилежний від себе кут, все стало зрозуміло – 2:6.

Ні, безумовно, Сокіл бився до кінця, до останніх секунд. Про це свідчить безліч моментів, які виникали біля воріт Кардаша (який вийшов на заміну десь на 28-й хвилині). Володимир майже усюди рятував, окрім моменту з реалізованим пенальті від Хамдамова, який оформив хет-трик.

Наприкінці гри дубль оформив Швед, Лебідь забив свій третій гол у матчі (другий хет-трик Ярослава у сезоні), а ще по голу у свій актив записали Федюк і Коваль.

3:10 – коли слова зайві…

Голи: Андрій Хамдамов, 11,20,35 – Ярослав Лебідь, 5,18,40, Юрій Когут, 16,22,33, Назар Швед, 25,38, Андрій Федюк, 37, Сергій Коваль, 39

Попередження: Костянтин Абзалов, 14, Кирило-Ілля Бабак, 33, Артур Подлюк, 36