ЕКСТРА-ЛІГА: АНОНС ПЕРШИХ МАТЧІВ 1/2 ФІНАЛУ ПЛЕЙ-ОФФ

Прев'ю півфінальних поєдинків 14-15 квітня від сайту АФУ + ОНЛАЙН

Цього вікенду, 14 та 15 квітня у чемпіонаті України серед команд Екстра-ліги розпочнеться півфінальна серія плей-оф. Пропонуємо Вашій увазі анонси цих спарених матчів. Відзначимо, що на вихідні усі поєдинки у Києві та Покровському розпочнуться о 13-й годині.

"ХІТ" (Київ) - "Енергія" (Львів)
Арбітри: Вовчок (Івано-Франківськ), Духан (Луганська обл.), Куций (Харків).
Спостерігач арбітражу: Воложенко (Харків)

Побачення "ХІТа" та "Енергії" у рамках півфінальної серії плей-оф стане своєрідним ремейком минулорічного півфіналу, в якому також зустрічалися ці дві команди. Тоді "енергетикам" вдалося схилити шальки терезів, хоча це було нелегко, особливо коли у Валерія Легчанова були проблеми з кадрами. І львів’яни за підсумками тієї півфінальної серії змогли вийти до фіналу, в якому поступились херсонському "Продексіму". Тепер же кияни сповнені бажання взяти реванш за ту поразку та все-таки вийти до фіналу. А для цього треба спочатку зробити перші кроки у домашніх поєдинках. Але, знаючи кубковий характер "Енергії", можна сміливо стверджувати, що просто так "зелено-білі" не віддадуть своїм візаві жодної гри, і спробують зачепити бодай би один поєдинок на виїзді, щоб мати перевагу вдома. Якщо пов’язати в єдине ціле всі ці фактори, то ця серія між "ХІТом" та "Енергією" буде дуже інтригуючою та захоплюючою.

"Титан" (Покровське)  - "Продексім" (Херсон)  
Арбітри: Гордієнко (Одеса), Кіндій (Львівська обл.), Фесенко (Харків).
Спостерігач арбітражу: Кравцов (Київ)

Чинному чемпіону України доведеться починати півфінальну серію плей-оф там, де багатьом командам Екстра-ліги не щастить. Адже всім відомо, що вдома "Титан" далеко не завжди випускає суперників з миром. Тому, підопічним Жоао Карлоса Барбози буде як мінімум не солодко. Але якщо херсонці хочуть відстояти своє чемпіонське звання, то їм треба буде серйозно попрацювати у виїзних іграх, щоб потім вдома було легше. Однак, "титани", за підтримки рідних трибун, робитимуть все можливе і неможливе для того, щоб полегшити собі життя перед складним виїздом у Херсон. Тому, перемоги в рідних стінах підопічним Дмитра Камека ой як потрібні. Але покрівцям одразу треба зрозуміти, що "Продексім" - не "Кардинал-Рівне", і перемогти тут буде значно складніше. 

Прес-служба Асоціації футзалу України

13.04.2018 19:38