ЕКСТРА-ЛІГА. І ЗНОВУ В БІЙ!

Анонс чергового туру чемпіонату України від сайту АФУ

Тур, у якому кожен матч претендує на статус "центрального". У Рівному гратимуть за зону плей-офф, у Харкові залізничники прийматимуть команду, від якої можна очікувати будь-чого, у Хмельницькому нас порадують добре зарекомендувавшим себе протистоянням, а у Покровському непростий для себе поєдинок зіграє "Енергія".

Титан-Зоря (Покровське) – Енергія (Львів)

Дата і час проведення матчу: п’ятниця, 20.11.2015, 12:00. Місце проведення: м. Покровське, СК Юність  

Арбітри матчу: Максим Чубінський (Київ), Ігор Кравченко (Суми). Спостерігач арбітражу: Юрій Воложенко (Харків)

Центральний матч туру за версією прес-служби АФУ стане одночасно і матчем-відкриттям. Гості, енергетики, мали на тиждень більший відпочинок, адже за календарем саме команда зі Львова "відпочивала" в дев’ятому турі. Також на боці гостей перевага в залікових пунктах, яку спробують нівелювати футболісти "Титан-Зорі". Підопічні Дмитра Камека в останньому матчі не зуміли вразити ворота "Спортлідера+", щоправда, і не дали можливості суперникові зробити те ж саме. Нічия не влаштує жодну з команд, адже покровчанам необхідно вириватись вперед з пелетону переслідувачів, а "Енергія" веде відчайдушну гонитву за "Локомотивом".

Спортлідер+ (Хмельницький) – Ураган (Івано-Франківськ)

Дата і час проведення матчу: субота, 21.11.2015, 12:00. Місце проведення: м. Хмельницький, СК УМВС  

Арбітри матчу: В’ячеслав Дараган (Київ), Олександр Кухарь (Кривий Ріг). Спостерігач арбітражу: Віталій Олійник (Київ)

Протистояння, яке вже давно стало класичним у вітчизняному футзалі. Дві молоді команди, які зробили ставку на власних вихованців, зійдуться в черговому очному протистоянні. Матч першого кола показав, що в "Урагану" наразі є проблеми зі стартовим відрізком чемпіонату. Після першого кола дракони посідають сьому сходинку, хоча деякі матчі підопічні Івана Скіцка провели на дуже високому рівні. Не все в порядку з результатом і у команди Романа Ковальчика, хлопцям не вистачає стабільності. Як вплинула пауза в чемпіонаті на стан обох колективів? Дізнаємось у суботу…

Кардинал-Рівне (Рівне) – Приват (Кривий Ріг)

Дата і час проведення матчу: субота, 21.11.2015, 13:00. Місце проведення: м. Рівне, ДЮСШ-4  

Арбітри матчу: Руслан Лутій (Київ), Олександр Білащенко (Чернігів). Спостерігач арбітражу: Сергій Кравцов (Київ)

Чудовий шанс взяти реванш за поразку у першому колі випав "Кардиналу". Команда зараз на підйомі після першої перемоги і перших набраних очок. Команду підсилили кваліфіковані гравці, з якими можна вирішувати складні завдання. А от у суперників рівнян, "Привату", останнім часом не все так гладко. Зміна головного тренера, череда невтішних матчів…. Благо, тепер є у складі екс-залізничники Шамлі, Лебідь і Малишко, які вже встигли проявити себе у товариських матчах.

Локомотив (Харків) – Продексім (Херсон)

Дата і час проведення матчу: субота, 21.11.2015, 14:00. Місце проведення: м. Харків, ПС Локомотив ім.. Г. Кірпи  

Арбітри матчу: Ярослав Вовчок (Івано-Франківськ), Микола Подраний (Житомир). Спостерігач арбітражу: Юрій Веремчук (Рівне)

Матч, у якому неможливо однозначно назвати фаворита. З одного боку, ще нікому в чемпіонаті не вдавалось зупинити "Локомотив", а з іншого – у "Продексіму" вже є досвід вдалих матчів проти лідерів, є досвідчені виконавці і велике бажання завдати першої поразки своїм опонентам. Що переможе – бажання чи стабільність?

Прес-служба АФУ

19.11.2015 18:13