ЕКСТРА-ЛІГА. ОДНОЧАСНИЙ СТАРТ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Анонс чергового туру чемпіонату України від сайту АФУ
 
Унікальність одинадцятого туру заключається в тому, що усі чотири матчі розпочнуться в один і той же день та час, у суботу о 13.00. Але для тих, хто захоче побачити усі чотири протистояння, Асоціація футзалу України традиційно полегшить це завдання – трансляція як мінімум двох матчів планується на нашому сайті у розділі "ОНЛАЙН".
 
Титан-Зоря (Покровське) – ЛТК-ІнБев-НПУ (Луганськ/Житомир/Київ)
 
Дата і час проведення матчу: субота, 28.11.2015, 13:00. Місце проведення: м. Покровське, СК Юність   
 
Арбітри матчу: Ігор Якимишин (Львів), Олексій Фесенко (Харків). Спостерігач арбітражу: Сергій Гроховецький (Київ) 
 
Результат матчу першого кола: 6:1
 
Після довготривалого відпочинку підопічні Валерія Туркіна повертаються у змагальний ритм. У паузі "ЛТК-ІнБев-НПУ" провели кілька товариських матчів зі столичними колективами, у який тренер мав змогу перевірити найближчий резерв. А от господарі, "Титан-Зоря", поступились у минулому турі "Енергії", хоча завдяки цьому матчу тепер мають кращий ігровий тонус. Плюс повертаються у склад Пічкуров і Тарасенко, тому з лідером на майданчику проблем не передбачається.
 
Кардинал-Рівне (Рівне) – Продексім (Херсон) 
 
Дата і час проведення матчу: субота, 28.11.2015, 13:00. Місце проведення: м. Рівне, ДЮСШ-4   
 
Арбітри матчу: Геннадій Гора (Київ), Богдан Кіндій (Розділ). Спостерігач арбітражу: Олександр Король (Донецьк)
 
Результат матчу першого кола: 1:4
 
Чудова форма, яку набрав "Кардинал-Рівне", повинна турбувати Ігоря Москвичова. Для його підопічних цей виїзд стане другим поспіль, і в Рівному ніхто не очікує легкої перемоги попри турнірне становище команд. От тільки участь Богдана Новака у матчі під питанням, хоча і без нього підопічні Сергія Піддубного довели, що вміють перемагати.
 
 
Приват (Кривий Ріг) – Ураган (Івано-Франківськ)
 
Дата і час проведення матчу: субота, 28.11.2015, 13:00. Місце проведення: м. Кривий Ріг, СК ДВУЗ КНУ   
 
Арбітри матчу: Леонід Жиронкін (Київ), Павло Кравцов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Юрій Щепанський (Львів)
 
Результат матчу першого кола: 2:2
 
Обидві команди не кращим чином завершили перше коло. Але якщо "Ураган" зміг здобути на старті кола другого бойову нічию у Хмельницькому, то "Приват" у принциповому матчі поступився "Кардиналу". Підсилення у вигляді гравців "Локомотиву", безперечно, позитивно сказалось на грі команди Віталія Полякова, але для вирішення глобальних завдань необхідно здобувати очки і вибиратися з психологічної ями. Чекаємо цікавого матчу, адже обидві команди вже довели, що можуть підготувати сюрпризи для суперника...
 
Енергія (Львів) – Спортлідер+ (Хмельницький)
 
Дата і час проведення матчу: субота, 28.11.2015, 13:00. Місце проведення: м. Львів, ПС Галичина   
 
Арбітри матчу: Олег Іванов (Дніпропетровськ), Євген Диннік (Харків). Спостерігач арбітражу: Сергій Кравцов (Київ)
 
Результат матчу першого кола: 5:4
 
Центральний матч одинадцятого туру стане повторенням епічного протистояння туру другого, коли енергетики змогли вирвати перемогу на домашньому майданчику "лідерів". Матчі цих двох команд завжди вирізнялись непередбачуваними результатами, боротьбою та емоціями. Цього разу виключень не передбачається – "Енергія" прагне наздогнати залізничників, а "Спортлідер+" веде свою боротьбу за третє місце (яка після втрати очок у протистоянні з "Ураганом" стане ще запеклішою).
 
26.11.2015 14:28