ЕКСТРА-ЛІГА ПЕРЕДАЛА ПРОВЕДЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ АСОЦІАЦІЇ ФУТЗАЛУ

Керівники клубів прийняли відставку Степана Мельничука

Шостого червня відбулися Загальні збори АФКУ "Екстра-ліги", де керівники клубів вирішили призупинити діяльність організації, повернувши проведення змагань вищого дивізіону Асоціації футзалу України.

Керівниками клубів була прийнята відставка президента Екстра-ліги Степана Мельничука, який від тепер буде виконувачем обов'язків президента. На даний момент діяльність організації полягатиме лише у сфері пошуку партнерів та спонсорів для чемпіонату.

Це рішення було прийнято з метою загальної консолідації футзалу в складний для нашої країни та спорту час. Однією з важливих умов повернення прав на проведення чемпіонату було те, що елітний дивізіон збереже за собою назву "Екстра-ліга", а коли ситуація в українському футзалі нормалізується, то діяльність організації буде відновлена у повному обсязі в межах терміну дії договору.

Асоціація зі своєї сторони прикладе усіх зусиль для того, щоб впоратись з новим та дуже відповідальним викликом. В найближчий час будуть розроблені нові проекти форматів сезону 2014/2015, будуть проведені зустрічі з командами Першої та Екстра-ліги для обговорення і врахування зауважень та побажань. Новий формат чемпіонату планується затвердити на черговому засіданні Виконкому АФУ, який пройде 27 червня в Києві.

Олег ЛАНЯК, за інформацією АФУ, futsal.com.ua.

08.06.2014 23:55