ЕКСТРА-ЛІГА. ПІДСУМКИ 11-ГО ТУРУ + ВІДЕО

Сайт ua-football.com - про чергові поєдинки чемпіонату України
 
Передостанній тур у році, що минає, можна вже назвати святковим, оскільки стартував він тоді, коли в нашій країні з традиційним трепетом відзначали День Святого Миколая. Однак не всі колективи Екстра-ліги отримали позитивні подарунки. Деякі змушені були змиритися з поразками, що на свято, звичайно, робити не дуже хочеться. Але є і хороший момент - це загострення інтриги в боротьбі за лідерство в чемпіонаті, так і в розбірках середняків турнірній таблиці.
 
"Різка" поразки для "ЛТК" до Дня Святого Миколая. Зазвичай до Дня Святого Миколая погані діти отримують різки замість цукерок. Не сказати, що "телефоністи" в цьому році себе погано вели, але у Львові для них, як виявилося пізніше, були приготовані своєрідні футзальні різки. Хоча якщо би підопічні Романа Ковальчика змогли використати ті моменти, які у них були, то все могло б скластися інакше. Але "Енергія" ще раз показала, чому в цьому сезоні вона не програє вдома. Хоча на цей раз перемога підопічним Максима Павленка далася не без долі фарту (згадуємо історію з першим голом у ворота Савенка). Втім, з іншого боку - назвати перемогу "енергетиків" незаслуженої язик не повертається.
 
 
"Спортлідер+" закрутив інтригу. Харківський "Локомотив" міг скористатися осічкою "ЛТК" і повернутися на перше місце в турнірній таблиці. Проте зробити цього підопічним Євгена Ривкіна не вдалося. А все через те, що "Спортлідер+" зміг чинити опір чемпіонам України. Крім того, не слід забувати, що у підопічних Віктора Мглинця був невеликий "боржок" перед своїми вболівальниками за фіаско від "Урагану". Можна вважати, що зігравши внічию з "Локомотивом", "лідери" виправилися в очах своїх шанувальників. Більше того - нічия в Хмельницькому досить-таки непогано закрутила сюжет у верхній частині турнірної таблиці. І за це "Спортлідеру+" можна тільки сказати "спасибі", оскільки ми маємо явне підтвердження того, що чемпіонат ні для кого не буде легким.
 
 
"А щастя було так можливо, так близько...". Останнім часом гра "СумДУ" стає цікавою. І справа не в тому, що сумчани намагаються чіплятися за очки там, де їх можна взяти. А справа в тому, що Сергію Пєсоцькому, очевидно, вдалося налаштувати своїх підопічних таким чином, щоб вони в кожному поєдинку грали на максимумі і боролися за дорогоцінні залікові пункти. Це вже не та команда "СумДУ", яка була на початку сезону явним аутсайдером. Це вже колектив, який набрався досвіду і готовий псувати всім нерви. Зокрема, "Урагану". І, якщо коротко аналізувати матч в Івано-Франківську, то наставник сумчан виявився правим, що нинішній "Ураган" "студентам" по зубах. Це могло підтвердитися і наочно, якщо б Мисловський зрівняв рахунок на останніх секундах. Однак цього не сталося. Тому, цитата з "Євгенія Онєгіна" тут недармо.
 
 
"Солодка" поїздка рівнян у Кременчук. Від матчу "Лукаса" проти "Кардинала" чекали більшого. Тому що команди приблизно однакові за класом, мають у своїх складах досвідчених гравців і ще не до кінця реалізували свій потенціал. Хіба що "кардинали" трохи досвідченіше. І досвід рівнян позначився тоді, коли й треба було. Це позначилося і в підсумковому рахунку на табло. Ось тільки при всьому цьому залишається поспівчувати "Лукасу", який знову пропустив більше п'яти м'ячів у одному матчі. У свій час ми згадували про подібну неприємну статистику у "Привату". Але ж від "кондитерів" ми очікували більшого, чи не так? Тим більше, що в складі команди з Кременчука досвідчених гравців більше, ніж у "Приваті". І тут, мабуть, справа не тільки в тому, що своїм партнерам не зміг допомогти Прихожий. Але тоді питання: у чому саме?
 
 
"Привату" - спасибі, Пічкурову - браво. Дербі Дніпропетровської області вдалося на славу. "Приватівці" належним чином налаштувалися на своїх опонентів з Покровського. І це стало запорукою гарної гри. Безумовно, підопічні Олександра Юзика дуже хотіли перемогти в цьому дербі. І вони були близькі до такого результату. Однак у криворізької команди, на жаль, немає такого гравця, як Павло Пічкуров. Його хет-трик і одна результативна передача - це дуже вагомий внесок у підсумкову перемогу "Титану-Зорі", особливо якщо врахувати, що гості по ходу матчу програвали. І ця перемога в дербі напевно буде стимулом для "титанів" не зупинятися на досягнутому. Хоча щось підказує, що покровчани і так не зупиняться на своєму нинішньому результаті...
 
 
Артем ТЕРЕНТЬЄВ, UA-Футбол
23.12.2014 15:27