ЕКСТРА-ЛІГА. ПІДСУМКИ 2-ГО ТУРУ + ВІДЕО

Сайт ua-football.com - про чергові поєдинки чемпіонату України

Результати другого туру були одночасно прогнозованими і не дуже. Звичайно, матч у Хмельницькому цілком і повністю виправдав очікування. А от в інших іграх було місце як приємним несподіванкам, так і розчарувань.

"Ураган" поки "віє" слабо. Дивлячись на "Ураган", мимоволі пригадується минулий сезон, коли підопічні Івана Скіцка краще грали на виїзді, ніж удома. Принаймні, інший висновок після двох домашніх ігор "драконів" не напрошується сам собою. Хоча могли "ураганівці" і виграти цей поєдинок. Якщо б, звичайно, потрапляли у ворота, а не в їх каркас. Так, може, як раз в цьому і було щастя "Привату". Але не можна скидати з рахунків криворізьку команду, яка старт чемпіонату може сміливо занести собі в актив. Хоча існує думка, що старт – це коли пройшов перший місяць нового сезону. Однак вже зараз видно, що в цьому чемпіонаті "Приват" здатний поборотися з багатьма. І навряд чи підопічні Раміса Мансурова захочуть знову зайняти останнє місце. Втім, по ходу сезону все може змінитися. Поки що можна тільки похвалити "приватівців" за такий старт. А ось "Урагану" варто про що подумати...

"Енергію" "вимкнути" не вдалося. Незадовго до центрального матчу туру хмельницькі журналісти підготували креативний відеоанонс до матчу "Спортлідер+" - "Енергія". Весь сенс передавати не буду, скажу тільки, що вся думка зводилася до того, що "Спортлідеру+" під силу зупинити "Енергію". Хто захоче подивитися ролик, може це зробити тут. Що ж стосується гри, то підопічні Романа Ковальчика самі винні в тому, що програли львів'янам. Адже всі знають, що "Енергія" - команда з характером. Це підопічні Максима Павленка підтвердили і в Хмельницькому, відіграючись по ходу зустрічі і в підсумку взявши заповітні три очки. Але ж подоляни могли уникнути поразки – достатньо було реалізувати ті моменти, які були. А так – нереалізовані 6-метровий і 10-метровий фактично подарували шанс "Енергії", яким вона і скористалася. І хто "лідерам" після цього лікар?

Вболівальники кричали "ІнБев", а переміг "Титан". Житомир чекав з нетерпінням повернення великого футзалу у своє місто. Тим більше, воно збігалося з святкуванням Дня міста. Проте гості з Покровського привезли у спорткомплекс "Динамо" свій "подарунок". І не сказати, що гра з боку "ЛТК-ІнБев-НПУ" була такою вже провальною. Просто підопічні Валерія Туркіна не реалізовували свої моменти. Досить згадати, скільки разів міг забити Цапов. Можливо, свою роль зіграло і видалення Літвінова. Але слід визнати, що команда з Покровського розпорядилася своїми моментами куди краще. Та й висновки після поразки від "Енергії" були зроблені. Тоді, якщо згадати гру першого туру, "титанам" не вдалося добре зіграти у другому таймі. Зараз же можна зробити висновок, що команда Едуарда Кулика поступово виходить на пік форми. І впевнена гра протягом усіх сорока хвилин – тому підтвердження. Зате у "телефоністів" у Житомирі будуть гідні вболівальники. Так, вони, за звичкою, кричали "ІнБев", але робили це щиро, навіть коли команда програвала 1:6. А це все-таки про щось говорить.

Привіт "Кардиналу" від Ланка. Протистояння, де зустрічалися два невдахи за підсумками першого туру, відбулося у Херсоні. В ньому перевага теоретично повинна був опинитися на стороні "Продексіма", але всі ми знаємо, що "Кардинал" у будь-який момент може вистрілити. Тому, тут було складно щось передбачати спочатку. Однак перший тайм показав, що гостям буде складно. І якщо б не Гурко, "Кардинал" програвав би з великим рахунком вже до перерви. Але підопічні Сергія Піддубного не тільки зуміли впоратися з цим натиском "Продексіма", так ще й відкрили рахунок у матчі. На жаль, це був один з небагатьох позитивних моментів для рівнян. І хто знає, як би все склалося, якби не екс-"кардинал" Ланко, який відзначився дублем у воротах своєї колишньої команди. Так, гості намагалися боротися навіть після видалення Басича, але все-таки одного бажання було замало для того, щоб перешкодити "Продексіму" відсвяткувати першу перемогу в Екстра-лізі.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, UA-Футбол

15.09.2015 21:39