Даниіл Абакшин очолив гонку бомбардирів чемпіонату + ВІДЕО

"Епіцентр К Авангард" Одеса - "ХІТ" Київ - 3:4 (3:1)
Голи:
 Свірідов (4, 20), Дрозд (16) - Журба (12, 38), Педяш (21), Сірий (34)
Попередження: Борсук (12)

Близькими до сенсації у стартовому матчі 17-го туру Favbet Екстра-ліги були футзалісти одеського "Епіцентру К Авангарду". Одесити на власному майданчику створили серйозні проблеми для столичного "ХІТа", який лише під кінець зустрічі зусиллями Євгена Сірого та Сергія Журби зумів вирвати перемогу - 3:4.

29 лютого (неділя)

"Сокіл" Хмельницький - "Food Сentre-СумДУ" Суми - 4:5 (3:4)
Голи:
 Подлюк (2), Сорока (10), Хамдамов (17, 27) - Катеринін (5), Зеленський (6), Мороз (7), Бурдюг (11), Ю. Горбатий (23)
Попередження: Абзалов (8), Хамдамов (17), Гресь (40) - Ю. Горбатий (30), Бурдюг (40)
На 40-й хвилині Ігумнов ("Food Сentre-СумДУ") не реалізував 10-тиметровий (воротар)

Найбільше увага футзальної спільноти була прикута до матчу в Хмельницькому, де зійшлись "Сокіл" та сумський "Food Centre-СумДУ". Переможець звітного протистояння зберігав шанси поборотись за вихід до ТОП-6. Краще з поставленим завданням впорались підопічні Івана Скіцка - 4:5 на користь сумчан.

"Ураган" Івано-Франківськ - "Кардинал-Рівне" - 5:2 (3:1)
Голи: Абакшин (16, 19, 32), Лебедь (19, дабл-пен), Коваль (32) - Салтанов (8), Коробка (35, аг)
"Ураган": Кардаш (Хомяк, 39) - Федюк (к), Кордоба, Фаренюк, Масевич - Негела, Коваль, Лебідь, Шеремета, Коробка, Баланик, Сенюк, Абакшин. Головний тренер: Максим Павленко.
"Кардинал-Рівне": Бакінський - Кручок, Концеба, Басич, Горпинич - Мілінький, Салтанов, Поночовний, Лисенко, Ардашніков, Кравчук, Шпигар, Масалов (в). Головний тренер: Ігор Москвичов.
Попередження: Масевич (15) - Горпинич (19), Кручок (33).
Вилучення: Масевич (28, друге попередження)

"Золоті очки" у звітному турі на майданчику Манежу КФВ розіграли франківський "Ураган" та "Кардинал-Рівне". "Дракони", пропустивши першими, зуміли ще до перерви не лише відігратись, а й забезпечити комфортні +2 за підсумком першої двадцятихвилинки - 3:1. Після відпочинку господарі ще двічі розписались у воротах опонентів - 5:2 на користь команди Максима Павленка. Відзначимо, що універсал "драконів" Даниіл Абакшин відзначився хет-триком, а у складі команди дебютували одразу троє гравців "Урагану-2-КФВ" - Олег НегелаВіталій Коробка та Петро Сенюк.

"Продексім" Херсон - "ІнБев" Житомир - 4:1 (0:0)
Голи:
 Шотурма (27), Зварич (32), Бессалов (35), Корсун (39) - Бакум (40).
Попередження: Волянюк (17), Шотурма (25) - Мосійчук (36)

Лише тайм у гостьовому матчі з лідером чемпіонату зумів вистояти житомирський "ІнБев" - перша половина зустрічі у Херсоні пройшла без забитих м'ячів (0:0). А от у другому "мельники" зусиллями Петра Шотуми, Михайла Зварича, Максима Бессалова та Ігоря Корсуна схилили шальки терезів на свою користь - 4:1.

Напередодні заключного туру регулярного сезону Favbet Екстра-ліги боротьба за останню путівку до ТОП-6 обіцяє бути максимально гарячою, адже останній учасник "шістки" визначиться в очному протистоянні "Food Centre-СумДУ" та львівської "Енергії".

9 "Епіцентр Авангард" 16 2 1 13 21-61 7

Наразі у турнірній таблиці ТОП-6 "Ураган" піднявся на третю позицію, маючи у своєму активі 14 набраних очок. Лідером залишається херсонський "Продексім" - 25 залікових пунктів.

6 "Кардинал-Рівне" 9 1 2 6 16-37 5

Завдяки хет-трику у ворота "кардиналівців" Даниіл Абакшин очолив перегони бомбардирів чемпіонату, маючи у своєму активі 14 влучних ударів. На один гол менше у Олександра Педяша ("ХІТ") та Михайла Зварича ("Продексім").

8 Ярослав ЛЕБІДЬ "УРАГАН" 9 0/1

* Примітка. Пен - кількість голів, забита гравцем з пенальті, Д-пен - кількість голів, забита гравцем з дабл-пенальті.