FOOD CENTRE СУМДУ – УРАГАН-2-КФВ – 7:2. ТРИЛЕР З ЕЛЕМЕНТАМИ ДРАМИ!

Молоді Дракони програють сумській команді, зупинившись за крок до фіналу Першої ліги.

Підопічні Сергія Задорожного та Івана Данилишина їхали у Суми, маючи комфортну перевагу у чотири м’ячі, завдяки домашній перемозі з рахунком 6:2. Тим не менш, усі прекрасно розуміли, що справу буде зроблено лише після фінального свистка другого матчу.

На кону – вихід у Фінал Першої ліги, мотивація, яка надихала обидві команди.

З перших хвилин більш досвідчена сумська команда почала атакувати володіння Драконів, але наші молоді хлопці дуже непогано захищалися, а ті моменти які виникали, просто відмінно зводив нанівець Левандівський, який провів неймовірно надійний матч, навіть не дивлячись на його підсумок.

Перший забитий гол глядачі побачили під кінець тайму, Максим Мисловський лише на 19-й хвилині відкрив рахунок, з другої спроби потужно пробивши з декількох метрів. Через хвилину Дмитро Ігумнов п’ятою переправив м’яч у ворота, забивши в «роздягальню» - 2:0.

У другому таймі молоді Дракони продовжили гідно протистояти своїм опонентам, періодично вибігаючи у контр випади. Але в кінці першої десятихвилинки другого тайму Острога забив двічі. На 28-й хвилині Руслан замкнув передачу з лівого флангу, завершивши позиційну атаку своєї команди. А вже через хвилину він забив такий самий гол, але головою – 4:0.

Далі – більше. На 35-й хвилині Зеленський забив у порожні ворота після позиційної атаки своєї команди, а на 38-й хвилині матчу Костянтин Сорока забив у порожні ворота, ударом зі своєї половини поля, коли Ураган розігрував п’ятого польового – 6:0.

На 39-й хвилині матчу Олег Негела подарував шанс молодим драконам, елегантно перекинувши м’яч через голкіпера сумської команди, зробивши рахунок 6:1.Більше того, вже через хвилину Микита Сторожук відмінно реалізував стандарт, зробивши рахунок 6:2, зрівнявши кількість голів за підсумками двох матчів.

Але вже через 30 секунд Руслан Острога оформив хет-рик, відмінно пробивши під поперечину воріт нашої команди. Цей гол став вирішальним, тому у фінал йде сумська команда. Тим не менш, ми можемо подякувати усьому тренерському штабу молодіжної команди, а також усім гравцям, які провели сильний сезон. Ми впевнені, що у наступному році буде тільки краще!