ФУТЗАЛ-TIME. ПЕРЕД ТРИВАЛОЮ ПЕРЕРВОЮ

iSport.ua підводить підсумки четвертого туру Екстра-ліги

Так, так, так! ЛТК продовжує щемити всіх підряд, що дуже весело і цікаво. Поки в цьому чемпіонаті ніхто так не радує, як підопічні Романа Ковальчика. Десь на межах розуму є думка, що це може бути лебедина пісня "телефоністів", але ми нею просто насолоджуємося і не думаємо про майбутнє. У цьому турі був битий Спортлідер, який потенційно має боротися за трійку, що поки не дуже вдало виходить.

Не треба бути великим генієм, щоб прикинути, скільки очок команді вистачить, щоб гарантувати собі плей-офф. Мінімально потрібно буде близько 19-21 очка, а ЛТК у своєму активі вже має 12. Роман Ковальчик зробив серйозну заявку на плей-офф, не думаю, що він відпустить "вісімку", але тепер бажано дізнатися фінальне місце.

Є підозра, що команда Віктора Мглинця почне добирати своє після паузи в чемпіонаті, адже сумнівно, що він форсував форму на старті сезону, в Кубку УЄФА Спортлідер не грає.

Хороший шанс влаштувати погоню за ЛТК і Локомотивом був у Енергії з Кардиналом, потрібно було лише виграти в особистій зустрічі. Хлопці розіграли бойову нічию і відпустили лідерів вперед на п'ять очок. Дуже в грі Кардинала бракувало Михайла Волянюка, він міг би стати тим гравцем, який би зробив потрібний рахунок. Енергія зі своїм мінімумом продовжує набирати очки і показувати, що ще щось може. Якщо минулого сезону здавалося, що лавка у львів'ян коротка, то в цьому узагалі плакати хочеться, дивлячись на склад підопічних Максима Павленка.

Варто визнати, що Приват - симпатична командочка, весела. Пускають пачками, але і забивати теж можуть. Їм би психологічно менше плисти, то було б більше користі. Ну, нікуди не годиться, коли команда секунд за 50 з 3:4 починає програвати 3:7. Посипалися і все тут. Це прийде, але згодом.

Лукас взяв своє і чітко йде в середині таблиці, що ми і передбачали йому до старту сезону. Приємно порадував Валентин Цвєлих, який відвантажив три м'ячі. Нуднувато було без нього в Екстра-лізі. Взагалі, незважаючи на дебют в еліті, у кременчужців достатньо досвідчена команда. Не здивуюся, якщо до кінця першого кола вони вийдуть десь на третє-четверте місце. Тут все буде залежати від ігор з ЛТК і Енергією.

Непоганий матч розкатали Титан-Зоря з Ураганом, глядачам було цікаво, тільки за якістю гри ще додавати і додавати. Немає фарту у Покровки, у двох останніх турах замість одного очка вони повинні були набирати мінімум чотири, але, але... Ураган ще занадто молодий, хлопцям потрібно награтися на трохи більш високому рівні з трохи більш серйозною відповідальністю.

Про Локомотив і СумДУ навіть говорити нічого, якщо відверто. Харків'яни без питань знищили "студентів", що для них погано перед Кубком УЄФА. Зараз би Локо суперничка, який може вказати на слабкі місця, а такої команди немає.

Збірна 4-го туру:

Юрій Савенко (ЛТК). Кіпер ЛТК продовжує витягати багато потрібних м'ячів, підчищати за своїми партнерами. У цьому турі він знову зробив великий внесок у перемогу "телефоністів".

Микола Грицина (Енергія). Хороший матч від вінгера львів'ян, який постійно загострював на своєму фланзі. Микола не соромився нанизувати суперників і віддавати націлені передачі на п'ятачок, при цьому й сам забив.

Валентин Цвєлих (Лукас). MVP туру. Граючий тренер "кондитерів" тричі вразив ворота Привату, чим і заслужив звання найкориснішого в турі.

Сергій Піддубний (Кардинал). Ще один головний тренер потрапив до нас у збірну. Піддубний продовжує відмінно працювати не тільки в технічній зоні, але й на майданчику.

Денис Овсянніков (Локомотив). Гра з СумдУ вийшла прогулянковою, але в ній Овсянніков відмінно себе проявив. Забив сам і ще два голи зайшли за його участю. Після удару Дениса у хрестовину Рогачов добив м'яч у порожні, а в другому таймі Овсянніков допоміг Білоцерківцу запресувати СумДу біля її штрафного майданчика.

Оцінки командам за гру в турі:
ЛТК - 5
Локомотив - 5
Лукас - 5
Кардинал - 4
Титан-Зоря - 4
Енергія - 4
Ураган - 3
Приват - 3
Спортлідер - 3
СумДУ - 2

Євген ПОТИКУН, iSport.ua

30.09.2014 17:38

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804