І ЗНОВУ СІМ ГОЛІВ. УРАГАН – ЕПІЦЕНТР К АВАНГАРД – 7:1

Дракони забивають сім голів у другому матчі поспіль, Кузь відкриває лік голам за Ураган та гольове привітання для Микитюка.

Якщо розповісти про перший домашній матч Урагану у новому сезоні Екстра-Ліги FavBet у декількох реченнях, то, напевно, ми б виділили такі події:

• Дракони вдруге поспіль забили 7 голів в офіційному матчі
  • Команда поздоровила Миколу Микитюка впевненою перемогою, а сам вихованець Урагану забив двічі
  • Тарас Кузь відкрив лік офіційним голам за нашу команду у першому матчі Екстра-Ліги
  • Абакшин забив тричі, причому не вперше за останні місяці (адже в товариських матчах він також забивав по три м’ячі за гру)
  • Наша команда грала до останніх секунд – в прямому значенні цих слів.

Це, безумовно, позитивні моменти. Тим не менш, початок звітного протистояння проходив у рівній боротьбі, а місцями одесити були навіть ближче до забитого голу. Найбільше бажання в цьому компоненті продемонстрував Вершинін, який спочатку потужно пробив зі штрафного (прямісінько в те саме місце, де й знаходився Колток), а потім, замикаючи передачу з лівого флангу, не зміг переграти Романа у ближньому бою.

Ці моменти, мабуть, трішки розбудили нашу команду, яка почала створювати небезпеку біля воріт Зеленчука. Спочатку, після передачі з кутового, в один дотик пробив Кузь, але не влучив у ворота, а потім рахунок було відкрито.

Кордоба так сильно пробив (прострілив) з правого флангу, що Когуту достатньо було опинитися у потрібному місці і в потрібний час, що, власне кажучи, Юрій і зробив – 1:0. Що називається, на куражі, Юра міг забити і другий м’яч, коли різко змістився з лівого флангу у центральну зону, але пробив повз ворота.

Але через дві хвилини Ураган все ж таки забив другий гол. Микитюк отримав пас від Лебідя, а потім, що є сили, увігнав м’яч у дев’ятку воріт опонента – 2:0. Цікаво, що Дракони цілком могли забивати й третій гол у першому таймі, але Когут, у якого м’яч, як здалося, звалився з ноги, влучив у стійку.

Тим не менш, початок другого тайму для Урагану вийшов… ураганним. 5 хвилин – 3 результативних удари. Спочатку Бондаренко, як сокирою, зрубав у своєму штрафному майданчику Кордобу, а шестиметровий удар впевнено реалізував Микитюк (а хто ж ще міг пробити пенальті у цей день?). Через хвилину Абакшин замкнув передачу Лебідя з правого флангу (2-й асист Ярослава) – 4:0. А фінальну крапку у цьому п’ятихвилинному «марафоні» поставив Кузь, який відмінно зіграв на добиванні – 5:0. Вітаємо Тараса з першим офіційним голом за Драконів!

Однак відзначимо, що одесити не мали наміру здаватися без бою. На 27-й хвилині матчу Сандул перехопив невдалий поперечний пас Кордоби, реалізувавши вихід сам на сам з Колтком – 5:1. Більше того, після цього одесити почали розігрувати чисельну більшість (на воротах Драконів згодом з’явився Кардаш), але забити навіть один гол це їм не допомогло. За півтори хвилини до кінця гри Абакшин точним ударом завершив вдалий пресинг Драконів, а коли на табло залишалося 3 секунди, Даниіл відзначився третім голом у матчі – 7:1.

Далі буде…

Ураган» (Івано-Франківськ) – Епіцентр К Авангард (Одеса) – 7:1
Голи: Когут (11), Микитюк (14, 22 – з 6-метрового), Абакшин (23, 39, 40), Кузь (25) – Сандул (28)
Ураган: Колток (Кардаш, 31) – Федюк, Кордоба, Фаренюк, Когут – Шеремета, Микитюк, Лебідь, Абакшин – Коваль, Мануйленко, Радевич, Кузь
Епіцентр К Авангард: Зеленчук – Вершинін, К. Бондаренко, Гірка, Дрозд – Соцький, Свиридов, Теряєв, Леонов – Сандул
Попередження: Кордоба (3) – Вершинін (27), Дрозд (35)