ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ПРИЙМАТИМЕ ЖІНОЧИЙ "ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ"

Львів і Київ - головні претенденти на "Фінал чотирьох" Кубку України

По завершенні 1/4 фіналу Кубка України АМФУ оголосила тендер на проведення вирішальної стадії турніру - "Фіналу чотирьох", який повинен пройти в квітні на одному майданчику. Повідомлялося, що бажаючі повинні подати заявки до 25 лютого.

За день до закінчення заявочної кампанії, 1Football.info стало відомо, що головними претендентами на проведення "Фіналу чотирьох" є дві столиці України - Київ (адміністративна) і Львів (культурна).

Львів жодного разу не проводив вирішальну стадію Кубка, хоча має для цього всю інфраструктуру, головною перлиною якої є Палац спорту "Галичина" на 1 200 глядачів. У цьому сезоні "Галичина" служить для проведення матчів Екстра-ліги, поєдинків двох команд в Кубку України, а також національної збірної України.

Що стосується Києва, то тут йдеться не про саму столицю, а про Бровари, що в кількох кілометрах від Києва. У Броварах розташований спорткомплекс БВУФК з ігровим залом в прекрасному стані, але з малою місткістю (близько 300 осіб). Варіанти з КПІ або Палацом спорту поки що не розглядаються.

Нагадаємо, що у "Фінал чотирьох" Кубка України вийшли львівська "Енергія", луганська "ЛТК", київські "ХІТ" і "Manzana". Головний трофей турніру розіграють з 2-го по 4 квітня.

Також відзначимо, що в АМФУ визначилися з місцем проведення ще одного "Фіналу чотирьох" - Вищої ліги чемпіонату України серед жінок. Тут приймаючим містом стане Івано-Франківськ, де футзальні баталії відбуваються в спорткомплексі Коледжу фізвиховання на 1 500 глядачів (тут проводить матчі Екстра-ліги місцевий "Ураган"). Вирішальні матчі у жіночому чемпіонаті пройдуть 8-10 травня.

Лев МИРГОРОДСЬКИЙ, 1Football.info

25.02.2015 10:06