КОРОЛІ ОСТАННІХ СЕКУНД!

Як Ураган вдруге поспіль зробив неймовірний камбек!

Гра проти ХІТА, як точно підмітив у післяматчевому інтерв’ю Максим Павленко, дійсно була «медальна». Усі розуміють, що Дракони і Кабельники точно будуть тими командами, які продовжать боротьбу за чемпіонство у першій шістці. Тому результат звітного протистояння був вкрай важливим для обох команд.

Більше того, аби звести нанівець усі розмови про «не фартовість» нової ігрової форми, хотілось здобути у ній першу перемогу перед рідними вболівальниками, які, до речі, шалено підтримали команду на трибунах спорткомплексу КФВ!

Одразу зазначимо, що у складі нашої команди в звітному матчі не знайшлося місця для Максима Мануйленка і Назара Шведа, а наш тренер потім пояснив цей факт тим, що обрав на гру тих, хто був готовий на 100%!

Тепер до гри. Якщо говорити в цілому, то матч вийшов максимально видовищним і яскравим. Для вболівальників точно! А от голкіперам обох команд, Володимиру Кардашу і Євгену Іваняку було не жартів. Адже вони постійно перебували в тонусі, відбиваючи удари у площину своїх воріт.

Зазначимо, що ХІТ відкрив рахунок вже на 2-й хвилині матчу, коли Сергій Журба вдало замкнув простріл з правого флангу, розстрілявши ворота Кардаша з декількох метрів - 0:1. Таким чином, вже в третьому матчі поспіль Ураган пропустив першим...

Звичайно, Дракони максимально збільшили швидкості, але забити довго не вдавалося. Іваняк «тащив», а фортуна періодично посміхалася саме киянам!

Тим не менш, на 13-й хвилині матчу Фаренюк отримав передачу від Федюка на підступах до штрафного майданчику опонентів, розвернувся, і точно пробив у кут воріт - 1:1!

І тут розпочалося справжнє футзальне шоу. Момент за моментом, атака на атаку, фол на фол! Команди грали максимально динамічно, але голи залишили, що називається, на потім.

Коли за півтори хвилини до завершення матчу в пасиві обох команд було по п’ять фолів, відбувся, здавалося, фатальний для Драконів епізод. Сергій Коваль зіграв рукою під час спроби перехопити м’яч на чужій половині поля, за що ХІТ отримав право на десятиметровий удар!

До м’яча підійшов Педяш і точно пробив в кут воріт повз Володимира Кардаша - 1:2!

Одна хвилина. Одна хвилина відділяла ХІТ від важливої гостьової перемоги над Драконами... Однак за тридцять секунд, що залишалися до закінчення матчу, ми, немов би, перенеслися у минуле...

Спочатку Роман Кордоба взяв гру на себе, різко змістився з лівого флангу в центральну зону, а потім пробив у самісіньку дев’ятку - 2:2!

Здавалося, що завдання мінімум, виходячи з того, як відбувалися події, виконано! Але людина, яка, мабуть, ніколи не запізнювалася на літак або на важливі зустрічі, Артем Фаренюк, замкнув простріл все того ж Кордоби з правого флангу і під акомпанемент фінальної сирени вирвав перемогу для Драконів - 3:2!!!

Після таких матчів дійсно потрібен час, аби прийти до тями, але ті емоції, які усі ми переживаємо завдяки Урагану, безцінні!

Пресслужба НФК Ураган

 

25.11.2019 09:35