КУБОК УКРАЇНИ. АНОНС ПІВФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ

Прев'ю кубкових поєдинків "Фіналу чотирьох" від сайту АФУ + ВІДЕО LIVE

У суботу, 17 березня, на майданчику Палацу спорту "Запоріжалюмінбд" стартує "Фінал чотирьох" Кубку України, де в перший день будуть зіграні півфінальні матчі. Пропонуємо Вашій увазі анонс цих двобоїв.

"Ураган" (Івано-Франківськ) - "АРПИ Запоріжжя" (Запоріжжя)
17 березня 2018 року. Запоріжжя. Палац спорту "Запоріжалюмінбуд" - 12.00
Арбітри: Чубінський, Кондратьєв (обидва - Київ). Спостерігач арбітражу: Іванов (Дніпро)

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ: "XSPORT"

Якщо думати логічно, то поєдинок за участю господарів "Фіналу чотирьох", "АРПИ Запоріжжя", мав би за програмою бути другим. Але, волею жеребу, підопічним Олега Зозулі доведеться відкривати півфінальний день. Та ще і суперник у запорожців буде серйозним - івано-франківський "Ураган". І тут постає головна інтрига. З одного боку - "Ураган" зараз на ходу, і він цілком реально може як мінімум вийти у фінал. З іншого боку - "АРПИ Запоріжжя" гратиме вдома, і запорізькі вболівальники дуже хочуть побачити своїх улюбленців у вирішальному поєдинку. Тому, якщо обирати між двома кубковими півфіналами, то цей матч можна дійсно назвати центральним. І можна не сумніватись, що тут боротьба точитиметься до останньої секунди. Більше того - можливо, ми зможемо стати свідками серії пенальті, адже "Ураган" та "АРПИ Запоріжжя" - дійсно гідні один одного суперники.

"Альтернатива" (Київ) - "Енергія" (Львів)
17 березня 2018 року. Запоріжжя. Палац спорту "Запоріжалюмінбуд" - 15.00
Арбітри: Кухар (Кривий Ріг), Ноєв (Запоріжжя). Спостерігач арбітражу: Карабанов (Чернігів)

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ: "XSPORT"

У 2011 році львівська "Енергія" вже здобувала Кубок України, коли вирішальний двобій проходив саме у Запоріжжі. Щоправда, тоді ареною головної битви був Палац спорту "Юність". Тим не менш, нинішній головний тренер "Енергії" Валерій Легчанов, мабуть, пам’ятає ті події. Так само як і деякі його підопічні. Безумовно, саме "енергетики" є фаворитами у протистоянні з "Альтернативою". На їх боці і досвід, і клас гравців. Однак, від "Альтернативи" можна чекати на сюрпризи. Так просто столична команда путівку до фіналу не віддасть. І на киян не тисне тягар відповідальності за результат, як це може бути у випадку з "Енергією". Тому, столичні футзалісти будуть робити все для того, щоб зачепитися за шанс зіграти у фіналі Кубку України. Адже коли ще така нагода буде?

Прес-служба Асоціації футзалу України

17.03.2018 10:37