КУБОК УКРАЇНИ. ЧИ ПРОЙДЕ "ЕПІЦЕНТР К10" ВІННИЦЬКИЙ "БЛІК"?

У цьогорічному розіграші стартували дві аматорські команди Прикарпаття

Тривають змагання у розіграші Кубку України з футзалу 2014/15 рр. Нагадаємо, у попередній стадії  в боротьбу за почесний трофей вступили 22 команди - 18 аматорських колективів та чотири представники Першої ліги. Стартували у цьогорічному розіграші національного кубка одразу дві аматорські команди Прикарпаття.

Це чинний чемпіон області та володар Кубка Івано-Франківщини - команда "Епіцентр К10", а також срібний призер вищої обласної ліги - "Віза Вторма", яка торік дебютувала в Кубку України. Нагадаємо, на стадії 1/8 фіналу "візівці" вдома розгромно програли майбутньому переможцю Першої ліги - донецькому "Буран-Ресурсу" з рахунком 1:9.

Свої стартові кубкові поєдинки дві кращі аматорські команди Івано-Франківщини згідно жеребу провели на виїзді. "Віза Вторма" у Львові поступилася "Княжому Ринку" 2:4 і зберегла шанси на продовження боротьби. Відтак доля путівки до 1/8 фіналу вирішиться у повторній грі, що запланована десь наприкінці листопада. Мінімально програв також "Епіцентр К10", який у Вінниці на доволі нестандартному майданчику поступився місцевому "Бліку" з рахунком 4:5.

Незважаючи на цю поразку, є сподівання, що вдома івано-франківці зуміють взяти реванш і пройти далі. Матч-відповідь "Епіцентр К10" - "Блік" відбудеться 6 листопада о 17-й годині у спортзалі муніципального ФОК (вул. Симоненка, 13). На переможця цієї пари вже чекає столична "Manzana", яка за сумою двох матчів переконливо обіграла хмельницький "Спортлідер-2" - 6:1 та 7:3.

КУБОК УКРАЇНИ 2014-2015. ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП:

Група 1
"4 net" (Кременчук) - "Імекс" (Запоріжжя) -:+ (команда "4 net" відмовилась від участі)
"Nik Ars" (Харків) - "Ювіко" (Дніпропетровськ) - 1:3 (матч-відповідь 2:7)

Переможець пари "Ювіко" - "Імекс" проходить до основного етапу.
15.11 Імекс - Ювіко, 29.11 Ювіко - Імекс

Група 2
"Політехнік" (Київ) - "Промінь" (Житомир) - 1:5 (матч-відповідь 1:5)
Житомирський "Промінь" чекає на суперника у матчі за вихід до основного етапу

12.11 "ІнБев-Полісся" (Житомир) - "Епіцентр К3" (Київ), 19.11 Епіцентр К3 - ІнБев-Полісся

Група 3
"Імпульс" (Шостка) - "Київ-НПУ" (Київ) - 2:5 (матч-відповідь 0:9)
Київ-НПУ проходить до наступного етапу та чекає на свого суперника.

12.11 "Рятувальник" (Ромни) - "ХІТ" (Київ), 19.11 ХІТ - Рятувальник

Група 4
"Княжий Ринок" (Львів) - "Віза Вторма" (Івано-Франківськ) - 4:2 (відеоогляд)
Повторна гра за вихід до 1/8 фіналу відбудеться наприкінці листопада в Івано-Франківську.

Група 5
"Manzana" (Київ) - "Спортлідер-2" (Хмельницький) - 6:1 (матч-відповідь 7:3)
Столична команда чекає свого суперника за вихід до наступного раунду

"Блік" (Вінниця) - "Епіцентр К10" (Івано-Франківськ) - 5:4 (відеосюжет)

06.11 "Епіцентр К10" (Івано-Франківськ) - "Блік" (Вінниця)
17.00, Муніципальний ФОК (вул. Симоненка, 13)

Група 6
"Стелс" (Херсон) - "МКВ" (Одеса) - 3:3 (матч-відповідь 3:8)
"Uni-Laman Group" (Одеса) - "Продексім" (Херсон) - 3:2 (матч-відповідь 4:3)

Переможець пари "МКВ" - "Uni-Laman Group" проходить до наступного етапу.

Нагадаємо, що згідно жеребкування на попередньому етапі шість груп були розбиті за територіальним принципом. На першому етапі кожна команда зіграє вдома і на виїзді, де переможець групи пройде в наступний етап. Тільки в 4-й групі доля путівки в наступний етап вирішиться у протистоянні між двома командами (сюди як раз потрапила "Віза-Вторма"). В інших же групах - по чотири команди.  У деяких групах вже визначились фіналісти, а деяким ще треба пройти першу стадію змагань.

Переможці груп потрапляють до 1/8 фіналу Кубку України, де у боротьбу вступлять 10 команд Екстра-ліги, а починаючи саме з цього раунду суперники у парах проведуть лише один поєдинок.

Олег ЛАНЯК, прес-служба НФК "Ураган". Фото vinff.com.ua, vk.com/viza_vtorma.

05.11.2014 19:31