КУБОК УКРАЇНИ: КИЇВСЬКИЙ «ХІТ» - СУПЕРНИК «УРАГАНУ» В 1/8 ФІНАЛУ

"Сліпий" жереб звів між собою одразу три пари команд Екстра-ліги

В понеділок, 20 грудня, в столичному відбулося жеребкування 1/8 фіналу Кубку України. Саме з цієї стадії розіграшу в боротьбу за трофей вступають 10 клубів Екстра-ліги. Решта шість учасників визначились у попередньому етапі, де змагалися й дві кращі аматорські команди Прикарпаття. Однак "Епіцентр К10" і "Віза Вторма" в 1/16 фіналу двічі поступилися - відповідно київській "Манзані" (3:6 і 1:2) і "Княжому Ринку" зі Львова (2:4 і 1:2).

Загалом у жеребуванні взяли участь 16 команд: 10 клубів Екстра-ліги - Локомотив (Харків), Енергія (Львів), Ураган (Івано-Франківськ), Кардинал-Рівне (Рівне), Спортлідер+ (Хмельницький), ЛТК (Луганськ), Лукас (Кременчук), СумДУ (Суми), Титан-Зоря (Покровське), Приват (Кривий Ріг), 2 команди Першої ліги - Епіцентр К3 (Київ), ХІТ (Київ) і 4 аматорські колективи - Княжий Ринок (Львів), МКВ (Одеса), Імекс (Запоріжжя) і Manzana (Київ).

Суперником івано-франківського "Урагану" в 1/8 фіналу Кубку України стане першоліговий "ХІТ" з Києва. Примітно, що "сліпий" жереб звів між собою шість команд Екстра-ліги. Зокрема, чинний володар трофею, львівська "Енергія" зустрінеться у Хмельницькому зі "Спортлідером+", "Кардинал-Рівне" прийматиме криворізький "Приват", а у Сумах зіграють "ЛТК" і "Титан-Зоря".

КУБОК УКРАЇНИ. 1/8 ФІНАЛУ

Епіцентр К3 (Київ) - Лукас (Кременчук)

Спортлідер+ (Хмельницький) - Енергія (Львів)

ЛТК (Луганськ) - Титан-Зоря (Покровське)

Кардинал-Рівне (Рівне) - Приват (Кривий Ріг)

ХІТ (Київ) - Ураган (Івано-Франківськ)

Княжий Ринок (Львів) - СумДУ (Суми)

МКВ (Одеса) - Імекс (Запоріжжя)

Manzana (Київ) - Локомотив (Харків)

На стадії 1/8 фіналу суперники проведуть тільки один матч на майдачнику команд, які вказані першими. У разі нічиєї в основний час - далі серія пенальті. Усі поєдинки заплановані на 17-18 січня 2015 року.

На переможців 1/8 фіналу очікує "сліпий" жереб чвертьфінальних пар. Ця стадія також складатиметься з однієї гри, що відбудуться 21-22 лютого. Відразу після цього на конкурсній основі визначиться місто-господар "Фіналу чотирьох", а вирішальні матчі Кубку України пройдуть з другого до четвертого квітня.

Олег ЛАНЯК, прес-служба НФК "Ураган".

22.12.2014 13:24