КУБОК УЄФА: «ЛОКОМОТИВ» ДІЗНАВСЯ СУПЕРНИКІВ ПО ЕЛІТНОМУ РАУНДУ

Чемпіони України потрапили у групу D і вирушать до Словаччини

Харківський "Локомотив" дізнався, з ким йому належить битися в елітному раунді Кубка УЄФА за путівку до "Фіналу чотирох". За підсумками жеребкування, що відбулося 14 жовтня у швейцарському Ньоні, "залізничникам" випав квартет "D", який зіграє свої матчі в Братиславі. Суперниками "Локо" стануть місцевий "Слов-Матік", сербський "Економац", а також португальська "Бенфіка". Усі три колективи – досвідчені єврокубкові бійці.

Ігри братиславського квартету пройдуть в "Зімні Штадіон", який вміщує близько 10000 глядачів. Календар ігор стане відомий трохи пізніше. Поки ж залишається додати, що усі матчі елітного раунду відбудутся  з 10-го по 15-е листопада, а до "Фіналу чотирьох" потрапляють лише переможці груп.

КУБОК УЄФА. ЕЛІТНИЙ РАУНД

Група A ("Торрехон-де-Ардос", Іспанія)
1. "Мовістар Інтер" (Іспанія)
2. "Лідсельмаш" (Білорусь)
3. "Кремлен-Бісетр" (Франція)
4. "Добовєц" (Словенія)

Група B ("Джованні Паоло II", Італія)
1. "Тулпар" (Казахстан)
2. "Пескара" (Італія)
3. "Халле-Гооїк" (Бельгія)
4. "Железарєц" (Македонія)

Група "C" ("Магвашші Міхай", Угорщина)
1. "Кайрат" (Казахстан)
2. "Газпром-Югра" (Росія)
3. "Ера Пак" (Чехія)
4. "Дьор" (Угорщина)

Група "D" ("Зімні Штадіон", Словаччина)
1. "Економац" (Сербія)
2. "Слов-Матік" (Словаччина)
3. "Бенфіка" (Португалія)
4. "Локомотив" (Україна)

Цікаві факти
• "Мовістар Інтер" націлився на рекордний четвертий титул і буде фаворитом групи А, в якій більше немає команд, які виступали хоча б в елітному раунді, а "Добовєц" взагалі є дебютантом турніру.

• Господар групи B "Пескара" теж вперше грає в єврокубках, проте має досить досвідчений склад. У шести попередніх матчах турніру ця команда забила 42 голи. "Халле-Гооик" також дебютує на європейському рівні, а "Железарєц" пробився в елітний раунд тільки з 11 спроби. "Тулпар" бере участь у розіграші, оскільки чемпіон Казахстану "Кайрат" є чинним володарем трофею. У будь-якому випадку одна з команд цієї групи вперше проб'ється у фінальну стадію.

• "Кайрат" в групі С поміряється силами з чемпіоном Росії "Газпром-Югрою", яка дебютує в євротурнірі, а також досвідченим чеським клубом "Ера Пак". Та й господар групи "Дьор" - не новачок на такому рівні. "Кайрат" вже тричі перемагав чехів в елітному раунді.

• У групі D "Бенфіка", яка завоювала трофей в 2010-му, двічі перемагала "Економац" на цій стадії. Сербський клуб двічі грав зі "Слов-Матіком" в елітному раунді, здобувши перемогу (4:2) в сезоні 2013/14 і зігравши внічию (2:2) роком раніше.

Олег ЛАНЯК, за інформацією UEFA.com, ua-football.com

14.10.2015 18:24