ЛІГА ЧЕМПІОНІВ: В ОСНОВНОМУ РАУНДІ «ПРОДЕКСІМ» ГРАТИМЕ У СЕРБІЇ

У групі 2 чемпіони України зіграють з "Економацем", "Мовістар Інтером" та "ЕРА-ПАКом"
 
5 липня у штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньйоні відбулось жеребкування Попереднього та Основного раундів футзальної Ліги чемпіонів. За його підсумками визначились суперники херсонського "Продексіму". Нагадаємо, що чемпіони України стартують в Основному раунді (шлях "А").
 
"Продексім" потрапив у групу 2 і отримав у суперники чинного володаря Кубка УЄФА і чемпіона Іспанії "Мовістар Інтер", чемпіона Чехії "ЕРА-ПАК" і чемпіона Сербії "Економац". З цієї групи у елітний раунд вийдуть три кращі команди, оскільки херсонці крокують по турніру шляхом А.
 
Поєдинки основного раунду проходитимуть з 2 по 7 жовтня. Підопічні Жоао Карлоса Барбози свої матчі проведуть у Сербії, де господарем квартету виступить "Економац" з Крагуєваца.
 
 
Жеребкування попереднього раунду (28 серпня - 2 вересня)
 
Група А: "Мостар" (BIH, господарі), "Гентофте" (DEN), "Маккабі" Нахалат-Іцхак (ISR), "Уоттселл" (SCO)
Група B: "Саннефьорд" (NOR), "Кампуксен Дюнамо" (FIN), "Оллстарз" (AUT, господарі), "Енкамп" (AND)
Група C: "Лео" (ARM), "Уддевалла" (SWE, господарі), "Челік" (MNE), "Венгір Юпітерс" (ISL)
Група D: "Хоенштайн-Ернстталь" (GER, господарі), "Дукас" (GRE), "Тірана" (ALB), "Белфаст Юнайтед" (NIR)
Група E: "Велес" (MKD, господарі), "Валлетта" (MLT), "Футсамба" (IRL), "Космос" (EST)
Група F: "Ховокубо" (NED), "Редінг" (ENG), "Вітіс" (LTU, господарі), "Мурата" (SMR)
Група G: "Рекорд" (POL, господарі), "Варна Сіті" (BUL), "Кардіфф Юніверсіті" (WAL), "Расинг Футзал" (LUX)
Група H: "Інформатика" (ROU, господарі), "Лінкс" (GIB), Чемпіон Туреччини (TUR)
Група I: TMC (GEO), "Динамо" Кишинів (MDA, господарі), "Шо-де-Фон" (SUI)
 
Переможці груп виходять в основний раунд.
 
 
Жеребкування основного раунду (2-7 жовтня)
 
Шлях А

Група 1: "Барселона" (ESP), "Бенфіка" (POR), "Халле-Гооік" (BEL, господарі), "Кремлен-Бісетр" (FRA)

Група 2: "Мовістар Інтер" (ESP, чемпіон), "Економац" (SRB, господарі), "ЕРА-ПАК Хрудім" (CZE), "Продексім" (UKR)

Група 3: "ТТГ-Югра" (RUS), "ЕТО Дьйор" (HUN), "Сибіряк" (RUS), "Добовець" (SVN, господарі)

Група 4: "Спортинг" (POR), "Кайрат" (LAZ), "Лідсельмаш" (BLR), "Фенікс" (KOS, господарі)

Три кращі команди груп виходять в елітний раунд.


Шлях В

Група 5: "Пескара" (ITA), АПОЕЛ (CYP, господарі), переможець групи А поп. раунду, переможець групи C поп. раунду

Група 6: "Актобе" (KAZ), "Ново Врієме" (CRO, господарі), переможець групи B поп. раунду, переможець групи I поп. раунду

Група 7: "Нікарс" (LVA, господарі), переможець групи D поп. раунду, переможець групи G поп. раунду, переможець групи H поп. раунду

Група 8: "Араз" (AZE), "Лученець" (SVK, господарі), переможець групи E поп. раунду, переможець групи F поп. раунду

Переможці груп виходить в елітний раунд.

 
 
Жеребкування елітного раунду: 14 жовтня
 
Матчі елітного раунду: 13-18 листопада
Грають чотири групи по чотири команди. Переможці груп виходять у фінальну стадію, яку приймає один з учасників.
 
Фінал чотирьох: 25/27 або 26/28 квітня
 
05.07.2018 17:00