ЛЬВІВСЬКА «ЕНЕРГІЯ» - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ 2015/16!!! + ВІДЕО

"Енергетики" вирвали перемогу у "Локомотива" у п'ятому вирішальному матчі

Львівська "Енергія" в п'ятому "золотому" матчі фінальної серії Екстра-ліги перемогла на виїзді харківський "Локомотив" з рахунком 5:3 та стала чемпіоном України сезону 2015-2016!

Рахунок в матчі відкрив Микола Грицина на 5-й хвилині зустрічі, обігравши захисника "Локо" на замасі і точно пробивши повз голкіпера харківської команди. Відігрався "Локомотив" лише під кінець першого тайму - Дмитро Сорокін шикарним ударом зміг пробити Володимира Кардаша - 1:1.

На самому початку другого тайму Микола Грицина оформив дубль, класно розібравшись в ситуації та прокинувши м'яч під рукою Дмитра Литвиненка. Далі пішла тягуча гра майже без моментів, проте на 37-й хвилині зустрічі показав свою техніку Тарас Кузь, що обіграв захисника та влучно пробив над рукою голкіпера "Локомотива" - 1:3.

Проте на останніх хвилинах "залізничники" підключили п'ятого польового гравця. Футболку кіпера одягнув Євген Валєнко, який і скоротив відрив - 2:3. А за хвилину до кінця зустрічі несподіванний удар Петра Шотурми став влучним та перевів гру в овертайми.

В першому овертаймі Микола Грицина оформив хет-трик, а у другому після класного моменту біля воріт "зелено-білих" Сергій Коваль відправив м'яч у порожні ворота. 3:5 - перемога львівської "Енергії"!

За інформацією сайту АФУ

21.05.2016 Екстра-ліга. Плей-офф. Фінал. 5-й матч
"ЛОКОМОТИВ" (Харків) – "ЕНЕРГІЯ" (Львів) – 3:3, дод.час 0:2

Локомотив: Литвиненко (Савенко, 38; Іваняк, 46) – Валєнко, Д.Сорокін, Журба, Бондар – Федорченко, Шотурма, О.Сорокін, Рогачов – Кісельов, Сірий, Білоцерківець.
Енергія: Кардаш – Мик.Грицина, Легендзевич, Павленко, Коваль – Радевич, Федюк, Денис, Кузь.
Голи: Д.Сорокін (18), Валєнко (38), Шотурма (39) – Мик.Грицина (5, 21, 44), Кузь (37), Коваль (49).
Попередження: Шотурма (29) – Кузь (37), Федюк (39).

Рахунок у серії – 2:3

23.05.2016 14:48