МАТЧ НЕВИКОРИСТАНИХ МОМЕНТІВ

Не результативне, але насичене Енергетичне дербі.

В минулому турі Екстра-ліги відбулося одразу два протистояння, результати яких напряму впливали на очки в таблиці серед команд ТОП-6. В Києві ХІТ зіграв у результативну нічию з Продексімом – 5:5, а годиною пізніше розпочалося довгоочікуване Енергетичне дербі між Енергією та Ураганом.

Перший матч цих команд, який відбувся в Івано-Франківську завершився впевненою перемогою підопічних Максима Павленка з рахунком 3:0, то ж вболівальники Драконів очікували на позитивний результат і у Львові.

Враховуючи те, як відбувалися події на паркеті ПС Галичина, Дракони цілком могли розраховувати на перемогу, але реалізація в той день була явно не найсильнішою стороною Урагану.

Фестиваль небезпечних моментів Урагану розпочався з перехоплення Федюка у центральній зоні, передачі на лівий фланг, звідки Когут не влучив у дальній кут, а Фаренюк замкнути цей удар-простріл не встиг.

Далі – більше. Абакшин пробивав з правого флангу – Пітуля. Кордоба пробивав з лівого флангу – знову Пітуля.  Цілик, добиваючи м’яч після боротьби влучає у попереччину, але апогеєм цієї активності став момент наприкінці першого тайму, коли Фаренюк пробив у стійку після виходу сам на сам з Пітулею, потім одразу ж каркас воріт перевірив на міцність Когут, а з добиванням Федюка у ефектному стрибку впорався Пітуля.

Тим не менш, у підопічних Валерія Легчанова теж були свої моменти, коли з непоганих позицій пробивали Пелех, Коваль та Гасюк, а найнебезпечніший епізод біля воріт Урагану відбувся наприкінці першого тайму, коли Ковальчук виконував простріл з флангу, але м’яч, після невеликого рикошету, пройшов повз ворота. У будь-якому випадку перша половина гри закінчилася з нетиповим для футзалу рахунком, 0:0, особливо, якщо враховувати кількість небезпечних моментів.

Друга половина гри чимось нагадувала тайм перший,  з тією різницею, що глядачі все ж таки побачили два забитих голи. Попри ігрову перевагу Урагану, саме Енергетики відкрили рахунок у матчі, коли Коваль, елегантним ударом зі штрафного, закинув м’яча прямісінько у дальній кут воріт Драконів – 1:0.

Однак підопічні Максима Павленка не довго перебували у статусі наздоганяючої команди, адже вже за хвилину рахунок був рівний. Після невеличкої пожежі біля штрафного майданчику Енергетиків, м’яч відскочив до Федюка, а наш капітан, просто таки гарматним ударом, відправив м’яч у самісіньку дев’ятку воріт Пітулі – 1:1.

Після цього обидві команди мали, принаймні по одній 100%-й можливості, аби змінити рахунок матчу. Роман Кордоба опинився зовсім один на добиванні в штрафному майданчику Енергії, але у ворота не влучив. Енергетики, натомість, провели контр випад, який завершився потраплянням м’яча у поперечину.

У час, що залишився, Ураган збільшив тиск на ворота суперника до максимуму, але забити вдруге не вдалося. Як наслідок, результативна нічия 1:1, яка не дозволила Драконам відірватися від ХІТа.