НАШІ ЗА КОРДОНОМ. БАЛТІЙСЬКІ І КАСПІЙСЬКІ БЕРЕГИ + ВІДЕО

Огляд дій українських легіонерів за минулий тиждень

У це міжсезоння багато українських зірок покинуло наш чемпіонат, але ми не збираємося їх втрачати з поля зору. Щотижня будемо повідомляти, по мірі наявності інформації про те, як живеться українським футзалістів на чужині.

Країна на півночі від Харкова

Більш або менш вдалий тиждень видався для українців на півночі від Харкова. В серйозний актив собі тур можуть записати Михайло Романов і Володимир Разуванов. Політех побив Митищі 9:5, два з дев'яти забив Романов, а от Богдан Свірідов взяти участь у фестивалі не зумів.

Разуванов відмінно грав за " Спартак", за який знову забив Морено. Володя зрівняв рахунок у складній грі, але його партнери нічию втримати не зуміли, пропустивши під завісу матчу. Зіграв внічию КПРФ Петра Шотурми з Норільським Нікелем, але наш футболіст в протоколі матчі позитивно відзначитися не зумів. Зазначимо, що за Нікель грає Олексій Попов. Кирило Ципун зі своїм Прогресом без особливих варіантів програв Новій Генерації.

Білорусь

Продовжує лідирувати трійка грандів в Білорусі, де ключовими гравцями є наші співвітчизники. Вже не терпиться подивитися на них в очному протистоянні. У цьому турі у складі Ліди кращим був не Дмитро Іванов, а Олександр Хурсов, який перехопив лідерство на себе. А Лідсельмаш покарав Борисов-900 нашого Сергія Гупаленка.

Вітен насилу здолав Базар, але наші хлопці, на жаль, результативного вкладу в цю перемогу не привнесли. Сталіца з допомогою голів Юнакова та Гуменюка набрала три очки і зберегла за собою друге місце. Відмінно зіграв Мірошник, який зробив серйозний внесок у перемогу Форте над Нєманом. БЧ з Вершиніним і Чернієнком в запеклій перестрілці переграла Граніт з Котугом і Цоєм. Вершинін ще й записав на себе дубль.

Польща

На Заході хороший матч видали хлопці з Вісли. В українському дербі проти Ред Девілс сильнішими виявилися букмекери. Приємно, що перші два голи забили українці, дебютними голами відзначилися Сергій Коваль та Олександр Бондар.

В інших іграх наші особливої слави не здобули, їхні команди програли, а згадати у позитивному плані можна тільки гол Олександр Шамотія.

Азербайджан

Тут українці продовжують феєрити. У черговому турі хет-трик оформив Євген Валєнко, і гол на свій рахунок записав Ільдар Макаєв. Український Фенер розбив Нефтчі 7:3.

Казахстан

Розпочався сезон в Казахстані, де в груповому етапі кубка країни повеселив Мунайши, якими керує Олег Солодовник, і грають там Скорий, Якунін і Сагайдаченко. У попередньому раунді Мунайши посів друге місце, пропустивши вперед тільки Кайрат. Варто відзначити, що добре проявив себе Віталій Скорий, який забив шість м'ячів, але що найцікавіше, п'ять з них він забив в одній грі.

У чемпіонаті підопічні Олега Солодовника теж стартували двома перемогами, там наші не забивали, але варто відзначити "сухар" Олексія Сагайдаченка.

Євген ПОТИКУН, iSport.ua.

14.10.2014 20:24