НАЙБІЛЬША ПЕРЕМОГА ДРАКОНІВ В СЕЗОНІ. ОГЛЯД МАТЧУ УРАГАН-ІНБЕВ/НПУ!

Вісім раз підопічні Максима Павленка змусили суперника діставати м’яч із сітки власних воріт

Сьогодні на паркет спорткомплексу КВФ вийшли команди з різних боків турнірної таблиці. Дракони продовжували переслідувати ХІТ, а об’єднана команда Києва та Житомира вела боротьбу за передостаннє місце з одеським Епіцентром.

Власне кажучи, з перших хвилин матчу було видно, хто буде фаворитом на майданчику, а хто буде андердогом. Пройшло рівно 58 секунд від початку гри, як Юрій Когут змістився з лівого флангу в центр і точно пробив повз Бірова. Хоча, як нам здається, цей постріл екс-голкіпер Драконів мг відбивати – 1:0.

Підопічні Директоренка відповіли потужним ударом Смоловика по центру воріт, а також сольним проходом Бакума, який у підсумку не влучив у дальній кут воріт. А потім знову забив Ураган. Причому сталося це при безпосередній участі молодого гравця Урагану, Андрія Британа, який проводив перший матч у першій команді.

Восьмий номер нашої команди активно вступив у пресинг на фланзі, чим змусив суперника помилитися. М’яч майже миттєво підхопив Сторожук і точно пробив повз голкіпера – 2:0.

Після цього обидві команди взяли невеличку паузу у створенні небезпечних моментів, хоча дальні удари, безумовно, були.  Але під кінець першого тайму Ураган видав просто неймовірний проміжок у три хвилини, вирішивши усі питання, щодо переможця матчу.

Спочатку капітан нашої команди, Андрій Федюк, розпочав атаку Драконів зі своєї половини поля, зіграв в стінку з Фаренюком, а потім, отримавши передачу у відповідь, забив третій м’яч у ворота суперника – 3:0. Далі – більше. Буквально за півтори хвилини Моспан і Абакшин організували два голи у ворота суперника Спочатку Даниїл відмінно асистував 99-му номеру Драконів, а потім вже сам Абакшин «обікрав» голкіпера ІнБев/НПУ і забив п’ятий гол у першому таймі – 5:0.

Друга половина гри перетворювалася на формальність, але Ураган, граючи перед своїми відданими вболівальниками, тому просто не міг зупинитися. У підсумку Когут, Кордоба і Фаренюк забили ще тричі, на що підопічні Директоренка відповіли голом Івановського. Цікаво, що для Миколи це другий гол у сезоні, причому обидва м’ячі він забив у ворота Драконів.

8:1 – Ураган здобуває найбільш переконливу перемогу в цьому сезоні, де-юре гарантувавши собі місце в першій шістці команд Екстра-ліги. Не забуваємо про вдалий дебют Британа, якого партнери постійно підтримували під час гри.