НІЧИЯ З ПОРТУГАЛЬЦЯМИ У ПЕРШОМУ ТОВАРИСЬКОМУ МАТЧІ!

Камбек від підопічних Олександра Косенка.

Вчора на гравців національної збірної України з футзалу очікувало справжнє випробування - товариський матч проти чемпіонів Європи - португальців. Поступаючись після першого тайму 0:1 (голом відзначився Кардінал), наша команда пропустила швидкий гол і на початку другої половини гри (автогол від Миколи Грицини). Тим не менш, гравцям національної збірної вистачило сил та енергії, аби рахунок зрівняти.

На 36-й хвилині матчу голом відзначився Дмитро Сорокін, а потім, що приємно, результативний удар на свій рахунок записав ураганівець, Микола Микитюк, який встановив остаточний рахунок матчу - 2:2.

Португалія – Україна – 2:2 (1:0)

Португалія: Соуза, Коельо, Сесіліо, Пані, Бріто – Хуго, Мендонца, Нілсон, Карі (к), Кардінал, Марсіу, Фрейтас, Тьягіньо, Гальвао, Паулета

УкраїнаЛитвиненко (к), Микитюк, Фаренюк, Корсун, Шотурма – Ципун, Радевич, Сорокін, Мик. Грицина, Малишко, Білоцерківець, Єрьомін, Педяш

Голи: Кардінал (5) – Грицина (24, АГ), Сорокін (36), Микитюк (38)

Нагадаємо, що сьогодні відбудеться друга запланова товариська гра проти збірної Португалії. Початок о 21:00 за київським часом.