ОГОЛОШЕНИЙ СКЛАД ГРАВЦІВ НА МАТЧІ УКРАЇНА - ІТАЛІЯ

До лав збірної отримали виклик двоє "ураганівців" - Корсун і Зварич + ВІДЕО

Головний тренер національної збірної України з футзалу Олександр Косенко викликав до табору збірної 15 гравців, які пройдуть короткий начально-тренувальний збір і 5-6 грудня у Харкові зіграють зі збірною Італії.
 
Воротарі: Євген Іваняк ("Діна", Росія), Кирило Ципун ("Продексім"), Дмитро Литвиненко ("ЕРА-ПАК", Чехія),

Польові гравці: Микола Грицина, Михайло Грицина, Тарас Королишин (усі - "Столиця", Білорусь), Володимир Разуванов ("Діна", Росія), Микола Білоцерківець ("Норільський нікель", Росія), Сергій Журба ("ХІТ"), Олександр Педяш, Андрій Хамдамов, Руслан Шеремета, Андрій Лисенко (усі - "Сокіл"), Ігор Корсун, Михайло Зварич (обидва - "Ураган").
 
Олександр Косенко поділився з прес-службою АФУ своїми міркуваннями щодо списку викликаних гравців:
 
- Маємо серед списку чотирьох новачків. Це троє представників хмельницького "Сокола" - Андрій Хамдамов, Андрій Лисенко, Руслан Шеремета. Хлопці яскраво проявляють себе в українській Екстра-лізі. Хочемо ближче з ними познайомитися. Переглянути їх у збірній. Також вперше викликаний до команди Тарас Королишин з білоруської "Столиці". Він чудово виглядав у складі свого клубу у Кубку УЄФА. Для всіх інших ці поєдинки будуть чудовою мотивацією продемонструвати свої найкращі якості на тлі справді сильного суперника напередодні чемпіонату Європи.

Прес-служба АФУ

 

21.11.2017 15:11