ПЕРША ЛІГА. АНОНС МАТЧІВ 3 ТУРУ + ВІДЕО LIVE

Прев'ю чергового туру першості України від сайту АФУ

В останній день осені у Першій лізі розпочнеться третій тур, який підіб’є підсумки під першим колом у групах "Схід" та "Захід". І одразу зазначимо, що в цьому турі буде одразу кілька цікавих протистоянь, на які неможливо не звернути увагу.

Група "Захід"

"Енергія-2-Альтернатива" (Львів) - "Ураган-2 КФВ" (Івано-Франківськ)
30 листопада 2017 року. Львів. Палац спорту "Галичина" - 16.00
Арбітри: Гарасимків (Волинська область), Дзюра (Рівне). Спостерігач арбітражу: Щепанський (Львів)

Давненько у рамках Першої ліги не було "енергетичного" дербі. І ось - дочекались. Вперше за останній час другі команди "Енергії" та "Урагану" зустрінуться між собою. Хоча не будемо забувати про те, що на даний момент "Енергія-2" об’єдналася ще з двома львівськими командами. Але така вивіска, як "енергетичне" дербі, все одно має заманити глядачів на трибуни Палацу спорту "Галичина". До речі, одразу зазначимо, що цей поєдинок відбудеться не о 15.30, як планувалося спочатку, а о 16.00. Втім, це - зайві деталі.

А от щодо тих деталей, які не будуть зайвими у цьому дербі, варто зазначити, що обидві команди, безумовно, матимуть підсилення зі своїх основних складів. При чому, в "Урагані-2 КФВ" підсилення буде більш ніж потужним, адже молодим "драконам" зможуть допомогти Андрій Сімка та Петро Шотурма. Окрім того, відновився після ушкодження Тарас Левандівський. Серед втрат у івано-франківців варто сказати про те, що не зможе своїм партнерам допомогти Мар’ян Масевич, який отримав травму руки. Чим на таке підсилення "драконів" зможуть відповісти "енергетики" - побачимо вже під час поєдинку.

"Віза-Вторма" (Івано-Франківськ) - "Епіцентр К10" (Івано-Франківськ)
3 грудня 2017 року. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання - 17.00
Арбітри: Вовчок, Липецький (обидва - Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: Калічак (Львів)

Чергове івано-франківське дербі буде для "Візи-Вторми" та "Епіцентра К10" дуже принциповим. І на це є свої причини. Свого часу, перед тим як "Епіцентр К10" вирішив спробувати свої сили у Першій лізі, він неодноразово ставав найкращою командою Івано-Франківської області, а другою зазвичай фінішувала саме "Віза-Вторма". Тому, можна сказати, що ця зустріч обох команд у рамках вже Першої ліги матиме важливе значення для обох колективів. Адже і "будівельники", і "мануфактурники" матимуть бажання довести, що саме вони сильніші за своїх принципових суперників на даний момент. А що це означає? Тільки те, що на нас чекає поєдинок з непередбачуваним сюжетом, який починає закручуватись вже до стартового свистка.

Група "Схід"

"МКВ" (Одеса) - "СумДУ" (Суми)
2 грудня 2017 року. Одеса. Спорткомплекс СКА - 13.00
Арбітри: Ключник (Миколаїв), Черноусов (Херсон). Спостерігач арбітражу: Лютий (Львів)

Чинний чемпіон Першої ліги, "СумДУ", наразі не має у своєму активі жодного очка. Тому, безумовно, підопічні Сергія Пєсоцького матимуть бажання взяти перші очки в Одесі. Але "МКВ" у рідних стінах теж не буде проти взяти три очки. Тим більше, якщо порівнювати нинішні склади "МКВ" та "СумДУ", то у одеської команди є невеличка перевага, адже у неї склад наполовину зберігся. І це, мабуть, основна перевага підопічних Романа Смирнова. Однак, якщо брати до уваги турнірну таблицю, то перевага "червоно-білих" невелика - лише три очки. Тому, представникам Південної Пальміри треба буде здобувати очки ще і для того, щоб трохи відірватись від останнього місця. А от перемога північних слобожанців може зайвий раз заплутати ситуацію у групі. 

"АРПІ" (Запоріжжя) - "Дніпро" (Черкаси)
3 грудня 2017 року. Запоріжжя. Палац спорту "Запоріжалюмінбуд" - 17.00
Арбітри: Куций (Харків), Андрєєв (Дніпро). Спостерігач арбітражу: Тулєпов (Кременчук)

Поєдинок у Запоріжжі можна вважати одним з центральних у турі. З одного боку - одноосібний лідер групи "Схід" після двох турів, який планує виграти Першу лігу. З іншого боку - амбіційна команда з Черкас, яка тільки починає свій шлях на рівні Першої ліги, але має непогані перспективи. Тому, для гостей поєдинок проти "АРПИ Запоріжжя" буде перевіркою на міцність та на підтвердження своїх амбіцій. А от для підопічних Олега Зозулі це буде можливість завершити перше коло на лідируючій позиції, не втративши при цьому жодного очка. Тому, можна не сумніватись у тому, що для обох команд це протистояння буде надто важливим.

Прес-служба Асоціації футзалу України

30.11.2017 12:47