ПЕРША ЛІГА. АНОНС МАТЧІВ 6 ТУРУ + ВІДЕО LIVE

Прев'ю чергового туру першості України від сайту АФУ

Прес-служба Асоціації футзалу України пропонує Вашій увазі анонс трьох матчів 6-го туру Першої ліги, які відбудуться 27 та 28 грудня. Ще один поєдинок "СумДУ" (Суми) - "МКВ" (Одеса) відбудеться 14 січня.

Група "Схід"
"Дніпро" (Черкаси) - "АРПИ Запоріжжя" (Запоріжжя) - 3:3
27 грудня 2017 року. Черкаси. Палац спорту "Будівельник" - 14.00

Єдиний матч групи "Схід" у цьому турі відбудеться у Черкасах. Точніше, матч між "СумДУ" та "МКВ" відбудеться вже у новому 2018 році. А от гра між "Дніпром" та "АРПИ Запоріжжя" наче підіб’є підсумки під 2017 роком у цій групі. У Черкасах поєдинок проти лідера групи "Схід" вже подається як найцікавіше протистояння у році, що минає. Виходячи з цього, залишається тільки подивитись, наскільки такий статус відповідатиме самому поєдинку. Безумовно, "дніпряни" будуть налаштовані зробити подарунок своїм вболівальникам у вигляді відібраних очок у лідера. Та чи вдасться їм це зробити?

Група "Захід"

"Ураган-2 КФВ" (Івано-Франківськ) - "Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" (Львів)
28 грудня 2017 року. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання - 15.00
Арбітри: Дзюра (Рівне), Ор.Дуцяк (Дрогобич). Спостерігач арбітражу: Фурман (Чернівці).

Буквально менше тижня пройшло після того, як у Львові у рамках Екстра-ліги відбулось принципове "енергетичне" дербі. Як ми пам’ятаємо, тоді перемогу здобули "енергетики". А от тепер у Івано-Франківську відбудеться "мале енергетичне" дербі у рамках Першої ліги. І воно має бути куди більш цікавішим за "екстра-лігове" дербі між "Ураганом" та "Енергією". Тим більше, обидві команди претендують на перше місце у групі "Схід". Тому, бодай би один цей факт може свідчити про те, що на паркеті Манежу Коледжу фізвиховання буде дуже гаряче!

"Епіцентр К10" (Івано-Франківськ) - "Віза-Вторма" (Івано-Франківськ)
28 грудня 2017 року. Івано-Франківськ. ФОК - 17.00

Усі бажаючі можуть одразу після перегляду "малого енергетичного" дербі переїхати в іншу футзальну точку Івано-Франківська - у ФОК. Саме там відбудеться останнє у цьому році дербі між "Епіцентром К10" та "Візою-Втормою". Не будемо зайвий раз казати, що цей матч буде принциповим для обох команд. Але, враховуючи нинішні реалії, треба сказати, що цей поєдинок буде принциповим, перш за все, для "будівельників", чиє турнірне становище, відверто кажучи, не радує. Тому, "К10" потрібно кров з носу завершити 2017 рік на мажорній ноті. Однак, цю ж мету переслідує і "Віза-Вторма", яка має дуже хороші перспективи у боротьбі за перепустку до наступного етапу змагань.

Прес-служба Асоціації футзалу України

27.12.2017 21:07