ПЕРША ЛІГА. ДРУГИЙ ЕТАП. АНОНС МАТЧУ 1 ТУРУ + ВІДЕО LIVE

Прев'ю чергового туру фінального етапу першості України від сайту АФУ

21 березня у чемпіонаті України серед команд Першої ліги стартує другий етап змагань, у якому чотири найкращі команди боротимуться за призові місця. Щоправда, розпочнеться фінальна стадія лише одним матчем, оскільки "АРПИ Запоріжжя" та "Віза-Вторма" запланували зіграти між собою 4 квітня у Запоріжжі. А поки що вся увага буде прикута до Івано-Франківська, де між собою зіграють місцевий "Ураган-2 КФВ" та одеський "МКВ".

І одразу, мабуть, варто подумати про те, чого можна чекати від цього поєдинку. Перш за все, це, мабуть, буде хороше випробування для "МКВ". Чому? Тому що одесити гратимуть нехай і не проти основного складу "Урагану", а проти найближчого резерву, та все-таки один тільки факт, що підопічним Романа Смирнова доведеться грати проти дублюючого складу команди Екстра-ліги говорить сам за себе. Таких суперників у "червоно-білих" ще не було, тому буде цікаво подивитись на них саме на фоні такого опонента. Все-таки, "Ураган-2 КФВ" не просто так взяв перше місце у групі "Захід". І, скоріше за все, підопічні Юрія Костишина будуть фаворитами і в цьому протистоянні. Та разом з тим "МКВ" може (більше того - ця команда здатна!) зробити сюрприз. Тому, івано-франківцям треба грати обережніше з колективом з Півдня України.

Родзинки цьому протистоянню додає той факт, що обидві команди полюбляють грати у швидкий та комбінаційний футзал. А це означає, що можна чекати на гру на високих швидкостях. Окрім того, ще багато що вирішуватиме фактор першого голу, оскільки він по такій грі може ще більше пожвавити гру. Тому, від першого поєдинку фінального етапу ми чекаємо лише одного: що обидві команди покажуть, що їх амбіції та плани на призові місця підтверджуються не лише словами, а і грою.

Прес-служба Асоціації футзалу України

"Ураган-2-КФВ" (Івано-Франківськ) - "МКВ" (Одеса)
21 березня 2018 року. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання - 13.00
Арбітри: Хомич, Гарасимків (обидва - Луцьк). Спостерігач арбітражу: Лютий (Львів)

21.03.2018 12:24