ПЕРШИЙ АКТ ДВОМАТЧЕВОЇ ДУЕЛІ МІЖ УРАГАНОМ ТА ХІТОМ.

Перший матч цих команд вийшов непередбачуваним, цікавим, динамічним і безкомпромісним.

Ураган: Колток (12), Кардаш (22), Федюк (5к), Микитюк (6), Кордоба (9), Фаренюк (10), Лебідь (13), Шеремета (17), Сторожук (23), Когут (24), Абакшин (78), Моспан (99).

ХІТ: Іваняк (1), Сухов (77), Чепорнюк (4), Борсук А. (9к), Борсук І. (7), Школьний (90), Колесніков (29), Журба (10), Боргун (22), Педяш (17), Тменов (3), Жук (11).

Голи: Фаренюк (1), Когут (2), Шеремета (16) – Школьний (15), Педяш (20 – 10 м).

Безумовно, усі, хто слідкує за українським футзалом, прекрасно розуміли, що цей матч буде просто фантастично цікавим і, звичайно, буде проходи в найвищому темпі.

Але ж хто знав, що Дракони розпочнуть настільки жваво і результативно?! Вже на 17-й секунді матчу Кардаш запустив довгу передачу у напрямку воріт Іваняка, голкіпер ХІТа не зміг м’яч приборкати, а на добиванні миттєво з’явився Фаренюк, який головою добив м’яча у ворота – 1:0.

Але це був тільки початок. Одразу ж міг забивати Когут, але пробив повз ворота після розіграшу кутового з правого флангу. Тим не менш, ви ж знаєте, що Юрій у 2019 році відзначається результативними діями у кожному матчі, тому вже через мить він скористався відмінною передачу Кордоби (Роман «перекусив» атаку суперника і вивів Когута сам на сам з Іваняком) і забив другий м’яч для Драконів – 2:0.

Звичайно після двох пропущених голів ХІТ активізувався, а Чепорнюк перевірив на міцність стійку воріт Кардаша, пробивши в один дотик після розіграшу кутового. Взагалі саме стандарти були найбільш грізною зброєю киян, які постійно доводили справу до удару, але Кардаш відбивав майже все.

В середині першого тайму міг забивати свій другий гол Фаренюк, але не реалізував вихід сам на сам. Артем просто не влучив у ворота. ХІТ, в свою чергу влаштував справжню облогу воріт Урагану, а на 15-й хвилині забив Школьний. Олександр отримав передачу біля штрафного майданчику Драконів, розвернувся і пробив в ближній кут – 2:1.

Тим не менш, Ураган відігрався так швидко, що навіть не усі глядачі зрозуміли, що сталося. Після розіграшу з центра поля, м’яч отримав Шеремета, який промчав правим флангом, не зустрівши необхідного опору і елегантно пробив у дальній кут повз Іваняка – 3:1. Для Руслана, зазначимо, це був перший гол за Драконів.

Але наприкінці першого тайму ХІТ змусив нашу команду заробити шостий фол, а Педяш впевнено реалізував вирок арбітра – 3:2.

Що цікаво, не дивлячись на космічну кількість небезпечних моментів у другому таймі, жодній з команд не вдалося забити бодай один м’яч, тож арбітри зафіксували мінімальну перемогу Урагану з рахунком 3:2. До речі зазначимо, що арбітри вісім разів діставали із своїх кишень жовті картки.

Другого березня Ураган очікує битва в Києві, а ми, звичайно, віримо в нашу команду!