ПЛЕЙ-ОФФ. АНОНС ПЕРШИХ МАТЧІВ ФІНАЛЬНИХ СЕРІЙ: ЧИ ВДАСТЬСЯ РЕВАНШ?

Сайт "Аматорський футзал України" прогнозує поєдинки фіналів плей-офф + ОНЛАЙН

Головні питання фінальних серій вітчизняної Екстра-ліги - як зіграє "Титан" без Камека, і чи вдасться "Енергії" реванш проти "Продексіма"?
 
5-6 травня (субота-неділя)

серія за 3-е місце
"Титан" (Покровське) - "ХІТ" (Київ) *5 травня - 12.00
Матчі в цьому сезоні: 4:4 (вдома), 3:2 (в гостях)
 
Серія за 3-є місце для більшості команд-учасниць є перевіркою на психологічну стійкість. Ось тільки що була можливість поборотися за "золото", але шанс втрачено, і потрібно грати за "бронзу". В даному випадку це більше стосується киян, які другий сезон поспіль були кращими в регулярному чемпіонаті, але знову зупинилися в кроці від фіналу. Проте саме ХІТ вважаємо фаворитом цієї пари. По-перше, "кабельники", на відміну від суперників, не приймали якихось поспішних рішень і планомірно готувалися до "бронзової" серії, по-друге, невдача в боротьбі за 3-є місце може підштовхнути керівництво клубу до ще більш серйозним оргвисновків, які після закінчення сезону напевно будуть.
 
"Титан" виступив головним ньюсмейкером в паузі між півфінальними і фінальними серіями - команду покинув головний тренер Дмитро Камеко, що досить відверто розповів про причини, які спонукали його піти у відставку саме зараз. Втрата "коуча", який зумів в цьому сезоні створити більш ніж конкурентоспроможний колектив і вперше в історії клубу вивів "Титан" у півфінал, на наш погляд, серйозно послаблює команду в протистоянні з ХІТом. Хоча саме покровський клуб завдав киянам єдиної поразки в регулярному чемпіонаті, причому зробив це на виїзді.
 
З огляду на все вищевикладене, прогнозуємо перемогу киян у двох матчах в Покровському, незважаючи на те, що "Титан" вдома грає традиційно сильно. Нагадуємо, що в цьому сезоні "бронзова" серія грається до двох перемог.
 
Протистояння матчу: Грицовець - Педяш
У герої пророкуємо двох кращих бомбардирів чемпіонату - Валерія Грицовця (16) та Олександра Педяша (25), які на двох в чемпіонаті забили більше сорока голів. Традиційно не забуваємо про воротарів (Мельник і Лисенко), кожен з яких в цьому сезоні видав чимало блискучих матчів.
 
Прогноз: дві перемоги ХІТа

фінал
"Продексім" (Херсон) - "Енергія" (Львів) *5 травня - 14.00, 6 травня - 12.00
Матчі в цьому сезоні: 3:1 (вдома), 2:3 (в гостях)
 
Другий рік поспіль у фіналі Екстра-ліги зустрічаються "Продексім" і "Енергія". У минулому сезоні херсонці, програвши перший матч в серії, потім здобули три перемоги поспіль і стали чемпіонами країни. У нинішньому сезоні команди обмінялися домашніми перемогами.
 
"Мельники", після приходу Барбози відчутно додали в грі, перед фінальним турніром виглядають дещо краще - в хорошій формі Роніньо, відмінну гру демонструє Ципун, почав забивати Білоцерківець. Та й інші гравці "Продексіма" показують хороший футзал. У півфіналі чемпіон впевнено розібрався з неслабким "Титаном", в трьох матчах пропустивши лише одного разу. Проте однозначним фаворитом в цій парі "Продексім" назвати складно ...
 
... тому що протистояти херсонцям буде "Енергія", яка після Нового року також відчутно додала. Львів'яни вже встигли виграти Кубок України, в який напевно хотіли б покласти золоті медалі. Незважаючи на відчутні кадрові втрати (Кузь, Коваль, Легендзевич в перших матчах), в півфінальній серії "Енергія" обіграла ХІТ, якому багато хто віддавав перевагу.
 
Не знаємо, чи вдалося лікарям "біло-зелених" поставити на ноги когось із травмованих, але і без них "енергетики" в матчах з ХІТом показали характер і вміння обігрувати сильного суперника. Напевно в львівському клубі не забули і невдачі в фіналі Екстра-ліги 2016/17 і горять бажанням взяти реванш. Загалом, аргументів на користь кожної команди більш ніж достатньо, а хто сильніший, покаже гра. Ми прогнозуємо, що в Херсоні кожна з команд доб'ється перемоги.

Протистояння матчу: Ципун - Кардаш
У цьому матчі, на відміну від "бронзової" серії, поставимо не на бомбардирів, хоча в кожній команді їх достатньо (Роніньо, Фумаса, Білоцерківець, Федюк, Танський, Радевич), а на воротарів - Кирила Ципуна і Володимира Кардаша, блискуча гра яких в попередніх матчах багато в чому визначила загальний командний успіх "Продексіма" і "Енергії".
 
Прогноз: перемога кожної з команд в двох матчах в Херсоні

За інформацією сайту "Аматорський футзал України"

04.05.2018 11:50