ПЛЕЙ-ОФФ. АНОНС ПОВТОРНИХ МАТЧІВ ФІНАЛЬНИХ СЕРІЙ: ЧИ ЗІГРАЄМО В НЕДІЛЮ?

Сайт "Аматорський футзал України" прогнозує медальні матчі плей-офф + ОНЛАЙН

Головне питання матчів фіналів Екстра-ліги - чи вдасться господарям перемогти в третіх матчах і продовжити медальні серії до неділі?

12 травня (субота)

Серія за 3-є місце. Другий матч
13.00 "ХІТ" (Київ) - "Титан" (Покровське)

Рахунок в серії: 0:1
 
Досить несподівано "Титан" в цій парі виявився в ролі фаворита - для того, щоб завоювати "бронзу", покровчанам залишилося зробити один крок. Перший тайм матчу в Покровському показав, що команда тепер вже Анатолія Мілінького як і раніше на ходу і в стані не тільки грати на рівних з сильним суперником, але і обігравати його, причому досить переконливо. Правда, тайм другий так само наочно показав, що "Титан" як і раніше в стані розгубити все, що "нажите непосильною працею".
 
ХІТ в Покровському спочатку здивував своєю беззубістю в атаці, а потім знову показав характер. Не вистачило команді зовсім трохи, і думається, що це "трохи" кияни знайдуть в рідних стінах. Повторимо те, про що писали в попередньому анонсі - очевидно, що в команді очікуються серйозні зміни, і для багатьох гравців ця гра (або ігри) - останній шанс показати себе з найкращого боку. У другому матчі ставимо на перемогу господарів, і якщо це трапиться, переможця третього матчу передбачити не візьмемося - дуже вже рівно виглядають команди по відношенню один до одного.
 
Протистояння матчу: Педяш - Єрьомін
У цьому матчі в герої пропонуємо кращого бомбардира чемпіонату Олександра Педяша та Олега Єрьоміна, який прекрасно зіграв в Покровському.
 
Прогноз: перемога ХІТа в другому матчі

Фінал. Третій матч
13.00 "Енергія" (Львів) - "Продексім" (Херсон)
Рахунок в серії: 0:2

 
Незважаючи на дві поразки в Херсоні, львів'яни не втрачають духу і, судячи з усього, сповнені бажання двічі обіграти "Продексім" у Львові. Зробити це, на наш погляд, команді Валерія Легчанова буде дуже складно, але, з огляду на рідні стіни і підтримку вболівальників, шанси у "біло-зелених" є.
 
Звичайно, втрата Кардаша через дискваліфікацію - це немало, але, як показав сезон, Пітуля в змозі гідно замінити основного воротаря. З огляду на, що в Херсоні вже епізодично з'являвся на майданчику Коваль, є надія, що за минулий тиждень Сергій ще більш поліпшив власні кондиції.
 
"Продексім" напевно горить бажанням вирішити все у третьому матчі. За спиною у херсонців дві перемоги в серії, що дозволяє команді Карлоса Барбози відчувати себе більш, ніж впевнено. Навряд чи "мельники" відмовляться від тієї гри, яка принесла їм успіх вдома, а тому є надія побачити дуже видовищний матч, в якому одному з суперників відступати нікуди, а другому - нема чого відкладати вирішення питання про чемпіонство. Наш прогноз - перемога "Енергії" в третьому матчі і перемога "Продексіма" в четвертому.

Протистояння матчу: Радевич - Роніньо
В ході сезону багато гравців "Енергії" показали себе з найкращої сторони. Однак Кузь травмований, Кардаш дискваліфікований, а тому в герої пропонуємо Віталія Радевича - найкреативнішого, на наш погляд, гравця, в складі львів'ян. Не менш креативним, але більш досвідченим і вмілим є лідер атак "Продексіма" Роніньо - ставимо на нього.

Прогноз: перемога "Енергії" в третьому матчі і перемога "Продексіма" в четвертому.

За інформацією сайту "Аматорський футзал України"

12.05.2018 12:19