ПОРАЗКА, АЛЕ НЕ ФІАСКО.

Висновки по грі з ХІТом.

Гру проти ХІТА усі чекали з нетерпінням, адже у цьому сезоні дуелі зі столичним колективом завжди ставали справжнім футзальним шоу – з класними голами, непідробними емоціями та яскравими моментами!

Звітний матч виключенням не став, але результат цього протистояння, на жаль, був не на користь наших Драконів.

Ураган розпочав супер активно, а Кордоба двічі небезпечно пробивав з дальньої дистанції. Спочатку на заваді м’яча став Іваняк, а потім Роман трішки не влучив зльоту у площину воріт. Потім небезпечно з лівого флангу пробивав Лебідь (знову Іваняк), а на 9-й хвилині матчу столична команда організувала контратаку, яку після передачі Ігоря Борсука вдало завершив Корнійчук – 0:1.

А далі – справжнє дежавю. Декілька поспіль ударів від Драконів, один з яких, класний постріл Федюка, після якого м’яч низом пройшов в лічених сантиметрах від стійки… а далі знову контратака, знову Борсук, але цього разу Ігор забив сам – 0:2.

Тим не менш, знаючи характер нашої команди, було зрозуміло, що Дракони не будуть здаватися. Власне кажучи, це підтвердили моменти Абакшина, який спочатку влучив у стійку, а потім, після передачі Лебідя, не зміг у ближньому бою переграти Іваняка. ХІТ, відзначимо, відповів ударом Педяша у стійку зі штрафного.

На цьому в першому таймі моменти закінчилися, але який же потужний початок другої половини гри видали Дракони. Вже на 90-й секунді тайму Фаренюк нарешті перервав свою безгольову серію і один м’яч відіграв, скориставшись пожежею у штрафному майданчику ХІТА – 1:2. Згодом Артем міг забивати і другий, але Іваняк знову виграв очну дуель. Потім був потужний удар зльоту від Лебідя (Іваняк як завжди, врятував), але на 28-й хвилині матчу Лисенко, відмінним ударом з дальньої дистанції рахунок зрівняв, забивши у другому матчі поспіль – 2:2!

А далі настав апогей цього матчу. Спочатку Лебідь забив неймовірно видовищний м’яч, пробивши зльоту після передачі з кутового, а рахунок на табло був вже на користь Драконів – 3:2. Однак ХІТ, на жаль, швидко це виправив. Педяш завершив швидку трьохходівку своєї команди на 34-й хвилині, а потім, коли столичні гравці пішли грати 5 в 4, Дзюба точно пробив з центральної зони – 3:4.

Таким чином, завдяки перемозі у грі з «Кардиналами», Продексім знову обійшов Драконів у турнірній таблиці (34 проти 33 очок). Але зараз ми хочемо звернутися до усіх небайдужих людей, які всім серцем підтримують Ураган: важко дорікнути команді в тому, що вона не віддає усі сили на паркеті. Гравці б’ються один за одного, за вболівальників, за емблему, але іноді трапляються поразки. У будь-якою команди, у будь-якому виді спорту. Запевняємо вас в тому, що до останньої секунду останнього матчу сезону, наша команда буде битися за перше місце. Підтримайте нас, адже ми всі одна велика сім’я!