ПРОДЕКСІМ – НФК УРАГАН. ТРЕТЯ ЗУСТРІЧ ЗВІТНОГО СЕЗОНУ!

Анонс центрального матчу першого кола.

Коли мова йде про гру між херсонською та івано-франківською командою, слова зайві. І це правда, друзі, адже всі, хто підтримають Драконів знають, наскільки важливим буде матч, який відбудеться завтра.

Ураган їде в гості до лідера, колективу, який випереджає Драконів на шість балів (28 проти 22). Інше питання, що підопічні Максима Павленка мають гру у запасі, то ж в разі двох перемог зможуть наздогнати «мельників» у турнірній таблиці.

Усі ми розуміємо, що зробити це буде непросто, адже дуже схоже, що тренерський штаб херсонською команди, на чолі з Хаві Родрігесом, готував команду якраз під Лігу Чемпіонів, тобто фактично під завершальну частину нашого першого кола.

Суперник зараз на ходу. Останні чотири матчі це підтверджують. ХІТ «мельники» перемогли 4:2, непоступливий ІнБев здолали з рахунком 7:0, забили 8 «сухих» голів «Кардиналам», а також виграли 6:2 у Food Centre – СумДу.

Нагадаємо, що ми вже двічі зустрічалися з Продексімом в цьому сезоні. Перша гра – феєрична перемога в грі за Суперкубок – 7:0. А друга – на рідному паркеті в Івано-Франківську – 2:2. Це, до речі, була єдина втрата очок «мельників» у цьому сезоні. Хоча тоді наша команда була ближче до перемоги.

Наразі найкращим бомбардиром першості є гравець Продексіму – Микола Білоцерцівець – 9 голів. Тим не менш, в спину йому дихають одразу три Дракони  - Абакшин (7), Фаренюк (6), Лебідь (6).

«Продексім» (Херсон)  «Ураган» (Івано-Франківськ)
14:00. м. Херсон, ХВУФК
Арбітри:
 Є. Гордієнко (Одеса), Д. Куций (Харків), С. Черноусов (Херсон) 
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон) 
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ)

Пресслужба НФК Ураган

20.12.2019 08:37