ШЕСТЕРО «УРАГАНІВЦІВ» ВИКЛИКАНІ У МОЛОДІЖНУ ЗБІРНУ УКРАЇНИ!

Українська "молодіжка" зіграє два товариські матч у Словаччині

21 та 22 травня молодіжна збірна України (U-21) зіграє два товариські поєдинки з молодіжною збірною Словаччини. Обидві гри відбудуться у словацькому місті Кошице. Приємно, що для підготовки до участі у цих поєдинках викликано одразу шість гравців івано-франківського "Урагану": Тараса Левандівського, Юліана Горбатого, Андрія Цілика, Мар'яна Пелеха, Василя Кефу та Миколу Микитюка.
 
Зазначимо, що перед виїздом у Словаччину наша "молодіжка" проведе з 18 по 20 травня короткотривалий збір в Ужгороді. Після цього "синьо-жовті" відправляться у Кошице, де і будуть зіграні два вищезазначені поєдинки зі словаками, після чого 23 травня підопічні Віталія Одєгова повернуться додому.
 
СКЛАД МОЛОДІЖНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ U-21:
 
воротарі: Ілля Бакінський ("Сокіл"), Тарас Левандівський ("Ураган");
 
універсали: Артур Подлюк, Владислав Щербань, Богдан Кручек (усі - "Сокіл"), Артем Мороховець, Максим Чеберяк, Олександр Карбула (усі - "ЛТК-ІнБев-НПУ"), Юліан Горбатий, Андрій Цілик, Мар’ян Пелех, Василь Кефа, Микола Микитюк (усі - "Ураган"), Олександр Пархоменко ("Інтер Мовістар", Іспанія).
 
 
На матчі проти словацької "молодіжки" тренерський штаб "синьо-жовтих" не став викликати представників "Енергії" (Віталія Радевича, Олега Легендзевича та Назарія Войтовича) та гравця "Локомотива" Олега Виставного, оскільки їх клуби у цей час гратимуть за медалі чемпіонату України ("Енергія" - за "золото", "Локомотив" - за "бронзу"). Не викликані цього разу Денис Зеленкевич з "ЛТК-ІнБев-НПУ" та Святослав Зубик з "Сокола", а також наш легіонер з Польщі Максим Паутяк, який зараз допомагає своєму "Пясту" в матчах польської Екстракласи.
 
Нагадаємо, що востаннє молодіжна збірна України збиралась наприкінці січня, коли зіграла два виїзних матчі проти молодіжної збірної Ірану.
 
Олег ЛАНЯК, за інформацією сайту АФУ
 
17.05.2017 14:42