СПРОБА №2 ДЛЯ УРАГАНУ. ФІНАЛ КУБКУ ВОСЬМИ КУБКУ ЛІГИ ПРОЙДЕ У ЗАПОРІЖЖІ!

Ми стали сильніше і результативніше! Час підкорювати Запоріжжя знову.

І знову Дракони будуть підкорювати Запоріжжя! Саме у цьому місті пройде Фінал Кубку Восьми цьогорічного розіграшу Кубку Ліги. Таке рішення було прийнято Президією Асоціації футзалу України. Обирати довелося між двох заявок – львівської Енергії та запорізького АРПИ. Львівська пропозиція була надана зі зміщеними датами, тому вибір впав на Запоріжжя.

Зазначимо, що усі матчі відбудуться у період з 30 листопада по 2 грудня. Команди фіналісти зіграють за цей час одразу три матчі – чвертьфінал, півфінал та вирішальний двобій у фіналі.

Як ми повідомляли раніше, Дракони вдруге за календарний місяць зіграють з хмельницькими Соколятами (гра у Івано-Франківську в рамках Екстраліги завершилася впевненої перемогою Урагану – 5:1).

Враховуючи пари чверть фіналістів, нас очікують дуже цікаві протистояння.

Так, наприклад, вже в чвертьфіналі ХІТ зіграє з Продексімом (пара 1), а Енергія поміряється силами з Кардиналом (пара 2). Епіцентр К Авангард спробує здолати господарів турніру – АРПИ (пара 3), а наші Дракони протистоятимуть Соколу (пара 4). Всі ці матчі відбудуться 30 листопада.

Далі - більше. Вже першого грудня Переможець пари 1 зіграє з Переможцем пари 2, а Переможець пари 4 зустрінеться з Переможцем пари 3.

Другого грудня відбудеться матч за 3 місце та фінал!

Враховуючи сітку фінального турніру, цілком можливо повторення цьогорічного фіналу Кубку України, в якому наші Дракони, на жаль, поступилися львівській Енергії.

Для Урагану це вже друга спроба завоювати престижний трофей у фінальному турнірі, якій відбуватиметься в Запоріжжі. Весною цього зробити не вдалося, але прямо зараз червоно-білі демонструють прекрасну і результативну гру, будучи найрезультативнішою командою сезону. Все в наших руках, тому Віримо в команду і чекаємо на Перемогу!

Онлайн трансляція усіх матчів відбуватиметься на YouTube каналі АФУ.

Прес-служба НФК Ураган

08.11.2018 10:41