СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА 10-ГО ТУРУ ЕКСТРА-ЛІГИ

Два "ураганівці" Михайло Зварич та Іван Скіцко - у рейтингу туру від АФУ

Наша прес-служба продовжує слідкувати за кращими гравцями кожного з турів Екстра-ліги, щоб у підсумку сформувати символічну збірну усього чемпіонату.

Дует голкіперів символічної збірної десятого туру складають Володимир Кардаш з "Енергії" та Кирило Ципун з "Продексіму". Щодо останнього, то вини у жодному з голів Кирила немає, і якби не майстерність Ципуна, усі питання стосовно переможця "Локомотив" зняв би ще в першому таймі. Ну а Кардаш провів блискучий матч, впевнена гра на початку поєдинку дозволила його партнерам почуватись в атакуючих діях більш впевнено.

Відкриває список гравців першої четвірки енергетик Тарас Кузь зі своїм дублем у ворота "Титан-Зорі". "Ураганівець" Михайло Зварич на свій День ангела і напередодні дня народження зробив собі і команді чудовий подарунок, буквально вирвавши своїми влучними ударами нічию у Хмельницькому. Микита Шпигар "завдяки" травмі Дмитра Сорокіна з’явився у складі першої четвірки, і видав фантастичний матч, оформивши "без рикошету Чуднова" дубль. Останнім гравцем першої четвірки став автор переможного голу "Кардинала" Володимир Кручок.

За активну допомогу партнерам у другу четвірку потрапляють Сергій Журба (2 гольові передачі) та Мар’ян Маринюк (2 гольові передачі + гол). Однією гольовою передачею та голом порадував нас і Віталій Кісельов (щоправда, засмутив вилученням...). Андрій Кіданов вдруге долучився до перемоги своєї нової команди, відкривши рахунок у матчі.

Головним тренером наша прес-служба обрала Івана Скіцка. Завдяки його вдалим рішенням "Ураган" зміг повернутись у гру і вирвати нічию.

Голкіпери: Володимир Кардаш (1), Кирило Ципун (2)

Перша четвірка: Тарас Кузь (2), Микита Шпигар (1), Володимир Кручок (1), Михайло Зварич (2)

Друга четвірка: Мар’ян Маринюк (1), Сергій Журба (4), Віталій Кисельов (1), Андрій Кіданов (1)

Головний тренер: Іван Скіцко (2)

Прес-служба АФУ
 

24.11.2015 13:31

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804