СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА 15-ГО ТУРУ ЕКСТРА-ЛІГИ

Два "ураганівці" Віталій Біров і Михайло Зварич - у збірній туру за версією АМФУ

П'ятнадцятий тур, збірну якого ми зараз збираємо, видався дещо розірваним. Користуючись паузою у календарі, "СумДУ" і "Титан-Зоря" вирішили зіграти свій матч на тиждень пізніше. Що стосується цікавих подій, то їх вистачало усім: втрата очок "енергетиками" у грі з аутсайдером, фантастичний матч у Хмельницькому з неймовірною розв'язкою, надскладна перемога лідера - усе це залишило свій слід на нашій символічній збірній.

Традиційно розпочинаємо з голкіперів. Дует стражів воріт цього тижня складається з представників команд, які провели діаметрально протилежні матчі. Перший номер - воротар "Кардиналу" Віталій Дєнюжкін. Не його провина у втраті очок, Віталій зробив усе, що тільки міг, усіма силами стримуючи атаки суперника. Номер другий - голкіпер Віталій Біров з "Урагану". Гравці "Лукасу" не створили багато проблем Віталію, та все ж коли треба було грати надійно - Віталій не підводив свою команду і зберіг свої ворота на замку.

Переходимо до польових гравців. Цього туру особливо відмітились наступні гравці. Як завжди активний у атаці новоспечений гравець національної збірної України Дмитро Калуков. Знову хет-трик, і надважливий м'яч за 4 секунди до кінця зустрічі. У тому ж матчі на потрапляння у збірну "награв" капітан "Кардиналу" Віталій Танський, його дубль ледь не приніс гостьову перемогу рівнянам. Андрій Засенко двома м'ячами (перший з яких просто шедевральний) подарував друге залікове очко "Привату". Найскладніше було обрати четвертого виконавця. І Михайло Зварич з "Урагану", і Максим Мисловський з "СумДУ" зробили неоціненний внесок у перемоги своїх клубів. Все ж, зупиняємо свій вибір на останньому, адже "вікторія" студентів більш сенсаційна і складна.

Голкіпери: Віталій Дєнюжкін (Кардинал-Рівне), Віталій Біров (Ураган)

Перша четвірка: Дмитро Калуков (Спортлідер+), Андрій Засенко (Приват), Максим Мисловський (СумДУ), Віталій Танський (Кардинал-Рівне)

Друга четвірка: Михайло Зварич (Ураган), Микола Білоцерківець (Локомотив), Андрій Федюк (Енергія), Денис Божко (Приват)

Прес-служба АФУ

24.02.2015 11:59