СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА 17-ГО ТУРУ ЕКСТРА-ЛІГИ

"Ураганівець" Андрій Сімка - знову у збірній туру за версією АМФУ

Сімнадцятий тур остаточно окреслив команди, які зіграють у плей-офф. Залишилось лише розставити їх по місцям, щоб сформувати пари чвертьфіналу. "Ураган" зіграв "на нуль", але не за пропущеними м'ячами, а за порушеннями правил (погодьтесь, такого давно не було). Також у чотирьох матчах з п'яти зафіксовано нічийний перший тайм, три з них - з рахунком 1:1. Були у сімнадцятому турі і свої герої, яких традиційно не оминули увагою журналісти АФУ.

Сьогодні розпочнемо з тренерського штабу, який у нашій збірній очолить Роман Ковальчик за трудову та заслужену перемогу над міцним "Кардиналом" з Рівного.

Голкіпери. Складно переоцінити внесок кожного стража воріт у результати своїх команд. І навіть поразка "Титан-Зорі" не дає нам права не звертати свою увагу на надійну гру Валерія Чичикала. Та все ж першим номером визначаємо Богдана Тимощука зі "Спортлідер+". Його впевнена гра надихнула партнерів на подвиг, яким стала перемога у грі з "Приватом". І як не намагались підопічні Раміса Мансурова засмутити Тимощука, більше двох разів це їм не вдалося.

У "дублери" Богданові було визначено два кандидати, які набрали однакову кількість голосів журналістів (по два голоси). Чудово відіграв проти "СумДУ" досвідчений Сергій Прихожий, якого ми вітаємо з поверненням до основного складу "Лукасу", також на висоті був вже названий Валерій Чичикало. Вибір складний, а місце усього одне, і віддаємо ми його Валерію, виключно за вдвічі більший обсяг роботи у матчі та за складність суперника.

Формуємо "четвірки" універсалів. До першої четвірки, яка цього разу називається "авторською", потрапляють: автор єдиного хет-трику туру Олександр Педяш, автор єдиного дублю туру Максим Літвінов, автор другого голу у матчі з "Ураганом" Роман Кордоба та автор першого голу у ворота "СумДУ" та капітан "Лукасу" Максим Крупін.

У складі другої четвірки у першу чергу відмічаємо Дмитра Бондаря, який вдруге поспіль своїм влучним ударом приносить перемогу "Локомотиву". Хороший матч провів Євген Ланко, на рахунку якого 1+1 за системою "гол+пас" (нажаль, це не допомогло "Кардиналу" здобути залікові пункти). Андрій Сімка вкотре продемонстрував, що може власноруч створити момент на порожньому місці, і ледь не приніс перемогу "Урагану" в енергетичному дербі. Четвертим гравцем "другої четвірки" стає Анатолій Доманський, влучний постріл якого став початком кінця для гостей з "Привату".

Голкіпери: Богдан Тимощук (Спортлідер+), Валерій Чичикало (Титан-Зоря)

Перша четвірка: Олександр Педяш (Спортлідер+), Роман Кордоба (Енергія), Максим Крупін (Лукас), Максим Літвінов (ЛТК)

Друга четвірка: Дмитро Бондар (Локомотив), Андрій Сімка (Ураган), Євген Ланко (Кардинал-Рівне), Анатолій Доманський (Спортлідер+)

Головний тренер: Роман Ковальчик (ЛТК)

Прес-служба АФУ

11.03.2015 11:38